Bölge Satış Temsilcisi

Bursa, Ankara, Antalya, Gaziantep, Adana
  • 14.10.2021
  • 200 - 500
  • 4271 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye genelinde endüstriyel temizlik makineleri ve elektrikli araçlar satışı gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

- Hırdavat Sektöründe tecrübeli,
- Sorumlu olduğu bölgelerdeki müşterilere aktif satış yapmak.
- Bölgesindeki dijital pazarlama faaliyetlerini yönetmek.
- Gaziantep,Adana,Ankara,Konya,Bursa ve Antalya illeri Bölgesel tercih ettiğimiz illerdir.

Aranan Nitelikler

- Tercihen lisans veya ön lisans mezunu,
- Tercihen makine satışı alanında çalışmış ve bölgesindeki OSB’lere hakim olan,
- Özgüvenli, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, 
- Aktif olarak araç kullanabilen, tercihen SRC 4 sertifikalı,
- Seyahat engeli olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Hampton by Hilton Gaziantep
Gaziantep
Son 1 Hafta
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara - Kazan
Dün
TUNA TEKNOLOJİK TESİSAT VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
NOTUS YAPI ELEMANLARI DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
13.10.2021
CALZEDONİA TK.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
CALZEDONİA TK.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
CALZEDONİA TK.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
CALZEDONİA TK.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Bursa
Dün
CALZEDONİA TK.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Bursa
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Tektem Makina

-Tektem Makina 1990 yılında İstanbul’da temizlik hizmeti ve halı koltuk temizleme servisleri olarak sektörde faaliyete başlamıştır. 1993 yılından itibaren Cleanvac markası ile halı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeler, basınçlı yıkama makinaları, sert zemin temizleme otomatları, sokak süpürme araçları, akülü yük ve yolcu taşıma araçları üretiminde çeşit ve kapasitesini büyütmüştür.

-Üretim yeri Sakarya Karasu’da 10.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı alanda ve Akçakoca Melenağzı bölgesinde 2.500 m2 kapalı alanda bulunmakta olup, şirket merkezi İstanbul’da Ümraniye/Dudullu bölgesinde bulunmaktadır. Tektem, üretmiş olduğu temizlik makineleri ve elektrikli araçlarının, tasarımından kalıp üretimi ve seri üretimine kadar olan tüm süreçleri fabrika bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca temizlik sektörünün talepleri ve elektrikli araçlarla ilgili ihtiyaçlara özel makine tasarlayıp üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

-Türkiye ve birçok ülkede dağıtım ağı, satış sonrası keşif ekibi ve satış sonrası servis destek hizmeti ile doğru ürünü, doğru noktaya, zamanında ulaştırmayı ve sürekli verimli kullanımı sağlamayı amaç edinmiştir.

-Cleanvac temizlik makinalarının, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinalarını entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.

-Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu konuda sektörde saygın yerlere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür. Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre fayda sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları