Bursa Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Bursa
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 672 Görüntüleme
enuygunbakıcı Bursa Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Bursa - Orhangazi ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Bursa osmangazi' de bulunan evimizde çalışacak, 2,5 yaşındaki çocuğumuz ile ilgilenecek, kalan zamanında ev işlerine yardımcı olacak birini arıyorum. Evin çok fazla işi olmuyor. Evde 1 kedimiz var. Hayvan alerjisi olmayan birisi olmalı. Ben gün içinde evdeyim. Yemekleri ben yapıyorum. Sabah 9 ile akşam 5 arası çalışacak hafta sonu 2 gün izinli olacak. 6. 500 tl maaş vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Bursa - Orhangazi
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa
Son 1 Ay
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Bursa
Son 1 Ay
Bursa
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Bursa - Nilüfer
Dün
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Bursa
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları