Bursa Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

Bursa
  • 8.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1111 Görüntüleme
enuygunbakıcı Bursa Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Bursa - Nilüfer ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Bursa da 3+1 evimizde eşim ve 2 çocuğum ile yaşıyorum. Çocukların biri sabah 8de gidip akşam okuldan geliyor. Diğeri öğlen okula gidip akşam geliyor. Eşim ve ben çalışıyoruz. Çocuklarımıza okula hazırlayı, gönderebilecek bakıcı istiyoruz. Çocuklar oluldayken basit ev işleri yapabilir. Yemekte yapmasını istiyoruz. Haftanın 5 günü sabah 8 de gelip, akşam 6 da çıkabilir. Cumartesi ve pazar izinli olacak. Maaş olarak tecrübeye göre 4. 500 ile 5. 500 tl arası vereceğim. Yol parası da vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Bursa - Nilüfer
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 4500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bursa
4.01.2023
Bursa
4.01.2023
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Bursa
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları