C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

 • 07.04.2021
 • 0 - 50
 • 851 Görüntüleme

İş Tanımı

Edirne, Tekirdağ ve Trakya Bölgesinde yer alan Uluslararası Firmalara ait Fabrika İnşaatlarımızda görevlendirmek üzere;  “C/B SINIFI SERTİFİKALI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Tercihen İSG Bölümünden ya da Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun,
- C ya da B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip,
- İSG yasal mevzuatı, yönetmelik, İş Hukuku ve SGK mevzuatına hakim,
- Saha tecrübesi olan,
- Sürücü Belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
- Dökümantasyon ve raporlama süreçlerine hakim,
- Askerlik hizmetini tamamlamış,  
- Edirne, Tekirdağ ve Trakya bölgesinde ikamet eden/edebilecek olan/Seyahat engeli olmayan,Tecrübeli "C/B SINIFI SERTİFİKALI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI” pozisyonunda tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

MESLEKİ YETKİNLİKLER

- İSG Mevzuatı- SGK Hukuku     
- Raporlama ve Dökümantasyon- İŞ Hukuku                                                        
- Eğitim Yönetimi                                             

DAVRANIŞSAL YETKİNLİKLER

Planlı, organize çalışan, Zamanı akıllı kullanan, Sorumlu olduğu alanları disiplinle yönetebilen, Otorite sahibi,  Sürekli gelişen, geliştiren,                                                 

SORUMLULUKLAR

Şantiyelerin iş sağlığı ve güvenliği performansının korunması ve geliştirilmesine katkı sağlamak,Çalışma ortamının gözetimini yapmak; işyerinde İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı gereği, yapılması gereken periyodik bakım, kontrol ve ölçümlerin planlanması ve uygulamalarını kontrol etmek, İşyerinde kaza, yangın gibi risklerin önlenmesi için mevzuata uygun çalışmaların yapılması, gerekli periyodik bakımların yapılmasının planlanması, Risk Analizi Yönetmeliği kapsamında, hizmet verilen işyerinin risk analizinin yapılması, Eğitim ve çalışma planlarının hazırlanması ve uygulanması, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki yönetmelik esaslarına uygun olarak çalışanların eğitimlerinin verilmesi, İş Sağlığı ve Güvenliğine ilişkin düzeltici ve önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek, Kaza araştırmalarında bulunmak, günlük çalışma alanı kontrollerinde bulunmak, gerekli raporlamaları yapmak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak, acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Şantiyeler için gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Taşeron firma iş sağlığı ve güvenliği dosyalarının takibi,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ
Bugün
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
İzmir, Türkiye
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, Tekirdağ
Son 1 Hafta
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Edirne
18.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

DEA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.

-1988 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, genişleyen portfolyosu ile sektördeki çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında projelendirmeden, dekorasyona kadar anahtar teslim olarak tamamladığımız sanayi yapıları, konutlar, ticaret merkezleri ve altyapı çalışmaları DEA YAPI’nın başlıca faaliyet alanlarıdır.

-DEA YAPI olarak ilk amacımız; kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak, müşterilerimizi zamanında ve kusursuz proje teslimi ile memnun etmektir. DEA YAPI tüm faaliyetlerini kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir. 

Politikamız;
 • DEA Yapı, projelerinde ve uygulamalarında, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve teknik personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.
 • Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir.
 • Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek, etkinliğini sürekli iyileştirmek ve uygulanabilir şartları yerine getirmek  “Kalite Politikamız”dır. 
Hedeflerimiz;
 • Verimliliği artırarak kalite maliyetlerini düşürmek,
 • Kurumsal ve teknolojik yenikleri takip edip uygulamak,
 • Süreçlerde sürekli iyileştirme sağlamak,
 • Müşteri memnuniyetini arttırmak,
 • Planlama, yenilik ve araştırmaya önem vermek,
 • Tecrübeli kadromuzu büyütmek,Her yıl belirlenen hedefleri aşmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları