Çağrı Merkezi Elamanı

Antalya
  • 03.03.2021
  • 50 - 100
  • 1606 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Çağrı Merkezi Elamanı İş İlanı

İş Tanımı

Ela Quality Hotel'in günlük operasyon ve işleyişi sırasında misafirler ve çalışanlar tarafından bildirilen çağrıların ilgili bölümlere bildirilmesinden, takibinden ve raporlanmasında sorumludur.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Q Center Memuru' aramaktayız.

  • Üniversitelerin Turizm ve Otel işletmeciliği veya ilgili bölümlerinden  mezun
  • Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim 
  • İngilizce, Rusça, Almanca dillerinden birine  hakim (2. yabancı dil bilgisi tercih sebebidir.)
  • İletişim yönü güçlü
  • Prezentabl, dış görünüşüne önem veren 
  • Ofis programlarını ileri derece de kullanabilen

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya - Konyaaltı
Dün
Antalya - Konyaaltı
Dün
Antalya - Konyaaltı
Dün
ADVS Turizm Ticaret Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
Antalya, Antalya - Serik
Dün
Diana Turizm Otelcilik Tic. Ve San. A.Ş.
Antalya
Son 1 Ay
Antalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş.
Antalya
Bugün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL,
1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları