Çankaya Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz

Ankara
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1342 Görüntüleme
enuygunbakıcı Çankaya Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Ankara çankaya' da ikamet ediyoruz. 3 yaşında çocuğumuz ile ilgilenecek, genç bir oyun ablası arıyoruz. Çocuğumuz hareketli bir erkek çocuğu. Onunla oyunlar oynaması gerekiyor. Saat 11 den 4 e kadar ilgilenmesini istiyoruz. Haftanın 4 günü çalışacak. 4. 000 tl maaş vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 4000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Ay
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları