Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Muhasebe Şefi
Tekaş Teknik İnş. Taahüt Tic ve San. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Cankurtaran

  • 28.07.2020
  • 0 - 50
  • 1578 Görüntüleme

İş Tanımı

Pandemi nedeniyel faaliyetine ara vermiş olduğumuz ve 04 Ağustos 2020 tarihinde faaliyetine tekrar başlayacak olan Buruncuk Mevkii Gündoğan/BODRUM ' daki GREEN BEACH RESORT BODRUM OTEL imizde kadrolu olarak istihdam edilmek üzere; CANKURTARAN personel alımları yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

* En az 5 yıl deneyimli

* Üniversite mezunu

* İngilizce / Rusça dil bilgisine sahip

* Cankurtaran belgesine sahip

* Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün

* Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli

* Dikkat ve iş takibi yeteneğine sahip

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Muğla - Bodrum
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Tekaş Teknik İnş. Taahüt Tic ve San. A.Ş.

-İnşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Tekaş A.Ş. 1982 yılında Ankara’da kurulmuş olup, şirket merkezi 1983 yılında İstanbul’a taşınmıştır. 1982 yılından 1994 yılına kadar Kars, Sarıkamış, İzmit, İstanbul, Erzurum, Ankara, Konya ve Bodrum’da özel ve devlet ihalelerinde projeler gerçekleştirilmiştir.

-Tekaş A.Ş., 1995 yılında inşaatı tamamlanan Green Beach Resort Oteli’nin açılmasıyla turizm sektöründeki aktivitelerine başlamıştır. 2005 yılında %50 iştiraki olan Diamond of Bodrum Otel’in, 2013 yılında Mercure İstanbul Altunizade Oteli’nin hizmet vermeye başlamasıyla beraber, turizm sektörünün en yüksek yatak sayısına sahip ve önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

-Firmamız inşaat sektöründeki yatırımlarına devam etmekte olup, bünyesinde bulunan otellerin işletmesini sürdürmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları