Çay Servis ve Temizlik Elemanı

  • 02.11.2021
  • 0 - 50
  • 2946 Görüntüleme

İş Tanımı

istanbul başakşehir mall of istanbul ofis bloğunda bulunan maksimum 10 kişi çalışan şirketimize öğlen yemek yapan çay ve temizlik işlerini yapacak eleman alınacaktır. tecrübeli ve başakşehir civarında oturan adaylar tercih edilecektir.

Aranan Nitelikler

yemek yapabilen
temizlik konusunda hassas
çay servisi ve sunum yapabilen 
orta yaşta
işini seven 
dürüst 
çalışkan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Conrad İstanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Hampton by Hilton Istanbul Kayaşehir
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Dün
Hampton by Hilton Istanbul Zeytinburnu
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DELTA HOTELS MARRIOTT ISTANBUL HALİÇ
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
05.11.2021
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GEZİ HOTEL BOSPHORUS
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HACI SAYİD GIDA PAZ.SAN. ve TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler, İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Dün
NİZİPLİOĞLU TURİZM - THE CRATON OTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

OPAL İNŞ. TUR. ÇELİK KONST. SAN. VE TİC. A.Ş.

2000 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Opal İnşaat Tur. Çelik Konstrüksiyon Sanayi ve Tic. A.Ş. kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Opal Çelik, Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi'nde 10.000 m² kapalı alan, 1.000 ton/ay kapasiteli, modern üretim tesislerinde her türlü teknolojiyi kullanmaktadır. Tam otomatik kumlama ve boyama tesisi, tam otomatik CNC delme, kesme üniteleri ve CNC plazma kesim hatları ile hızlı ve kaliteli üretim ilkesini benimsemiş olan Opal Çelik, iş dünyasının önde gelen firmalarının güvenini kazanmıştır ve Opal Çelik çok sayıda tesise başarı ile imza atmıştır. Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Opal Çelik Yapı, anahtar teslim sanayi yapıları, petrol ve gaz tesisleri, fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları, soğuk hava depoları, sosyal tesisler, otoparklar, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları