CNC Plazma Kesim Operatörü

Kocaeli
  • 14.09.2020
  • 0 - 50
  • 766 Görüntüleme
PALAZOĞLU TARIM ALETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. CNC Plazma Kesim Operatörü İş İlanı

İş Tanımı

Tarım aletleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda bizimle çalışabilecek " PLAZMA OPERATÖRLÜĞÜ " görevini üstlenecek çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

Aranan Nitelikler

 

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Metal sektöründe tecrübeli ve malzeme bilgisi olan
Teknik resim okuma becerisine sahip,
En az 1-3 yıllık CNC PLAZMA tecrübesine sahip,
Makine programlarını öğrenebilecek yetkinlikte,
Ekip olarak çalışma anlayışına sahip,
Disiplinli, şirket kurallara uygun çalışabilecek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış.
Kocaeli'de ikamet eden.

Servis Güzergahlarımız(Derince-İzmit-Yeşilova)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PALAZOĞLU TARIM ALETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kocaeli
14.09.2020
GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.
Kocaeli - Gebze
Bugün
BUGASS KIZILÖTESİ TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
24.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

PALAZOĞLU TARIM ALETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

 1954 yılında İzmit'de kurulan Palazoğlu Tarım Aletleri San. ve Tic. Ltd. Şti. , kurulduğu günden itibaren tarım aletleri alanında etkili ve saygın bir yer edinerek Türkiye'nin sayılı kuruluşları arasına adını yazdırmıştır. Bu saygınlığın ve başarı artışının en önemli sebebini, üretim ve satış politikasındaki kaliteli ürün ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır.

4.500 m2 kapalı ve 17.000 m2 açık alanda üretimini sürdüren Palazoğlu, yılların verdiği tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tarım aletlerini modern çağın gerektirdiği kalite ve hassasiyete uygun olarak üretmektedir. Tarım aletleri konusunda, yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslar arası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı hedef edinmiştir. Kaliteye verdigi önem ve hassasiyet, Palazoğlu'na potansiyeli her geçen gün artan ve emin adımlarla büyüyerek güçlenen bir firma olmanın haklı gururunu yaşatmaktadır.

Türkiye'nin her bölgesinde 200'e varan bayilerinin yanı sıra, servisleri ile de her zaman müşterilerinin yanındadır.Yurt dışında Fransa, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Avusturya, Slovenya, Slovakya, Macaristan, Litvanya, Hırvatistan, Makedonya, Uruguay, Umman, Katar, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Burkina Faso, Liberya ve diğer Afrika ülkelerine ihracatı devam etmektedir.

Palazoğlu'nun hedefi, %100 müşteri memnuniyetir.Satış prensibi, müşteri odaklı olup, kalite ve güvenilirlik ilkesine dayanmaktadır.Üretimini yaptığı ürünlerde satış bölgesindeki ihtiyaçları ve müşteri taleplerini ön planda tutarak en iyi, en kaliteli ve en kullanışlı ekipmanlar üretmeyi hedeflemektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları