CNC Torna Operatörü

  • 25.05.2021
  • 0 - 50
  • 523 Görüntüleme

İş Tanımı

Kendisine verilecek teknik resim'e göre parça işleme proğramını yapmak. 
Tezgahta uygun takımlandırma yapmak.

Aranan Nitelikler

Hidrolik-Pnömatik Devre elemanları üretiminde Türkiyenin önde gelen bir kurumu olan firmamıza ‘Cnc Torna Operatörüi’ olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi Makina / CNC bölümlerinden mezun veya Mesleki yeterlilik belge sahibi.
Fanuc kontrol sistemi olan CNC Tornalarda çalışmış olmak
G ve M kodları ile program yazabilmek
Teknik resim okuyabilmek
Tercihen CAM proğramı bilen
Kesici takım bilgisine sahip İşlenecek parçaya göre takım seçebilmek ve program yazabilmek.
İmalat teknolojisi, mesleki gelişmeleri takip edebilen,Ölçüm ve kontrol aletlerini kullanmasını bilmekEkip çalışmasına yatkın, çalışma tempomuza ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış / 3 yıl tecilli / muaf olmak.
Tercihen Ümraniye, Çekmeköy,Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ilçelerinde oturan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ESEN MİKRONİZE MADEN SAN . VE TİC . A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Nor Elektronik San ve Tic Ltd
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İZ BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
20.05.2021
Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
ELEKSAN OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.
İstanbul Anadolu Yakası
18.05.2021
BENZER TÜM İLANLAR

mert akışkan gücü a.ş.

Mert Akışkan Gücü San. ve Tic. A.Ş. ülkemizin hidrolik ve pnömatik malzeme ihtiyacındaki gereksinimlerini, kaliteli ve yerli üretimle karşılama amacı ile müşteri odaklı hizmet anlayışı temellerinde MERT Grubu tarafından 1978 yılında kurulmuştur.Mert Akışkan Gücü, ülkemizin ilk hidrolik & pnömatik devre elemanları üreticisi olarak tanınmaktadır. Halen bu konuda geniş üretim olanaklarına sahip olup, İstanbul Dudullu'da kurulu MERT Akışkan Gücü tesislerinde (10.000 m² açık, 8.000 m² kapalı üretim alanıyla) modern ve otomatik makineler ile 1978 yılından beri devre elemanları üretimini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yıllar boyunca elde edilen bilgi birikimi şirketin birçok yurtiçi ve yurtdışı müşterileri tarafından tercih edilmesine neden olmuştur. Şirket TÜV tarafından verilmiş ISO 9001:2008 kalite sistemi belgesine sahiptir.Mert Akışkan Gücü'nün üretim ve satış programında en basit fittings ve bağlantı elemanlarından en karmaşık sistemlere kadar gerekli olan her türlü hidrolik ve pnömatik malzeme bulunabilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketimizin başlıca ürünleri arasında standart ve özel hidrolik & pnömatik silindirler, valfler ve şartlandırıcılar sayılabilir. Mert Akışkan Gücü ürünleri dünyanın birçok ülkesinde ve saygın firmalarında doğrudan veya dolaylı ihraç yolu ile kullanılmaktadır.Mert Akışkan Gücü A.Ş.'nin sektörde lider ve söz sahibi olmasının başlıca nedeni müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan yüksek kaliteli üretim ve hizmet anlayışına dayanmaktadır.Mert Akışkan Gücü'nün tüm Türkiye'yi kaplayan geniş bir dağıtım ve hizmet ağı bulunmaktadır. Beş büyük şehirdeki şubelerinin yanı sıra ülke genelinde 20'den fazla noktada ürünlerine stoktan ulaşılabilmektedir.Mert Teknik, Ülkemizde mühendis ve teknisyenlere yönelik eğitim seminerlerini ilk başlatan kuruluştur. Bu çerçevede Türkçe olarak basılan ilk Hidrolik ve Pnömatik başvuru kitapları da Mert Teknik tarafından yayınlanmıştır.Eğitim seminerleri gerek şirketin eğitim salonunda, gerekse değişik kurum ve kuruluşların eğitim salonlarında ''şirket içi eğitim'' olarak verilebilmektedir.Mert Akışkan Gücü standart ve seri üretimlerinin yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel anahtar teslimi Akışkan Gücü projelerini de gerçekleştirmektedir.Mert Akışkan Gücü, Ulusal Akışkan Gücü Derneği Akder’in kurucu üyelerindendir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları