Çocuk Hastalıkları Uzmanı

  • 23.02.2021
  • 0 - 50
  • 61 Görüntüleme

İş Tanımı

Bölge Sağlık Grubu Pendik Şubemizde tam zamanlı olarak çalışmak üzere "Çocuk Hastalıkları Uzmanı" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden
Tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi
Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren
Ekip çalışmasına uyumlu
İletişim gücü yüksek
Tercihen 5 yıl deneyimli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL HEKIMLER CERRAHİ TIP MERKEZI
İstanbul Anadolu Yakası
30.09.2020
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL PENDİK BÖLGE HASTANESİ

Özel Pendik Bölge Hastanesi 2010 yılının Ocak ayında hizmete girmiştir. E5 karayolu üzerinde, Tavşantepe metro durağı yanında olan hastanemizin  Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına uzaklığı sadece 10 km’dir. Pendik ilçesinde yaklaşık 14 bin metrekare kapalı alana kurulmuş hastanemizde toplam 160 yatak (98 hasta yatağı, 52 yoğun bakım yatağı ve 10 gözlem yatağı) kapasitesi mevcuttur. Bu bölgede tek nükleer tıp bölümüne sahip olan hastanemizin kısa sürede hizmete açılacak yeni bölümleri de yer almaktadır.  46 adet poliklinik ve yaklaşık bu sayıda ileri tetkik alanı yanı sıra tüm görüntüleme işlemlerinin ve laboratuvar analizlerin yapıldığı tanı üniteleri bulunan hastanemiz, kalp - damar cerrahisi, ortopedi, nöroşiruriji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nöroloji ve plastik cerrahi alanlarında ön sırada yer almayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ;

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; "Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda" sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve doktorların el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik.

VİZYONUMUZ ;

Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları