Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

COLDWELL BANKER KENZİ / KENDİ İŞİNİN PATRONU OL.
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Dün
COLDWELL BANKER KENZİ / KENDİ İŞİNİN PATRONU OL.
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Dün
COLDWELL BANKER KENZİ GAYRİMENKUL.Ofis asistanı arkadaşlarımızı arıyoruz...
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Dün
Kendi geleceğini kendin planla!
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Hafta
Ofis Asistanı
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

COLDWELL BANKER YÖN / GAYRİMENKUL DANIŞMANI

  • 13.11.2020
  • 100 - 200
  • 4302 Görüntüleme

İş TanımıSİZ DE GAYRİMENKUL SEKÖRÜNDE DÜNYA DEVİ COLDWELL BANKER'IN EN YENİ OFİSİ OLAN COLDWELL BANKER YÖN AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ ? 


COLDWELL BANKER; uluslararası, güvenilir, yenilikçi ve kendini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 114 yıldır sürdüren, dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.  
2013 yılında Türkiye'de hizmet vermeye başlayan COLDWELL BANKER, gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından COLDWELL BANKER YÖN GAYRİMENKUL ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır.  Ofisimizin sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İzmir'in Karşıyaka bölgesinde  bulunan  gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere "GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI" aranmaktadır. 


Aranan Nitelikler

-Dinamik ve yüksek potansiyelli gayrimenkul sektöründe danışılan kişi olabilecek,
-Vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen,başarıya tutkun,
-Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, takipçi, disiplinli, sabırlı.
-Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacak,
-İnsan ilişkileri kuvvetli,
-Özgüven ve vizyon sahibi, 

Sorumluluk sahibi iseniz ve kendinizi iş hayatınızda ait hissedeceğiniz bir yerde çalışmak istiyorsanız;-Gayrimenkul sektöründe marka içinde marka olmak istiyorsanız;-Kendi işinizi en iyi, en verimli şekilde yapıp sistemsel olarak sürekli artan yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız;-Tecrübeli veya tecrübesiz olmanız farketmez, 'bu iş benim işim' diyorsanız,Sizleri Aramızda Görmek İsteriz..

 "KARİYERİNİZE BERABER YÖN VERELİM"

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tigada Kurumsal Gayrimenkul Yatırım A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa
Dün
Coldwell Banker Park Yaşam Nova
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
Coldwell Banker Park Yaşam Nova
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
İzmir - Menemen
Son 1 Ay
İzmir - Menemen
05.02.2021
İzmir - Bornova
14.01.2021
İzmir - Karaburun, İzmir - Karaburun
12.01.2021
HSC ARITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İzmir
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları