Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Ticari Gayrimenkul Uzmanı Olmak İster Misiniz?
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Samsun - Atakum
Son 1 Hafta
Lüks Konut Uzmanı Olmak İster Misiniz?
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Samsun - Atakum
Son 1 Hafta
COLDWELL BANKER META / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Son 1 Hafta
Gayrimenkul Danışmanı Olmak İster Misiniz?
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Samsun, Samsun - Atakum
Son 1 Hafta
Coldwell Banker Arı Gayrimenkul Yönetici Adayları
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

COLDWELL BANKER ZİRVE / GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Erzurum
  • 18.09.2019
  • 50 - 100
  • 1819 Görüntüleme

İş Tanımı

Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.

Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından COLDWELL BANKER' IN COLDWELL BANKER Zirve ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. COLDWELL BANKER ‘in ve COLDWELL BANKER Zirve'nin sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Erzurum' da bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu, gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan,kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek,bilgisayar kullanabilen,özgüven ve vizyon sahibi,güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip,dış görünüşüne önem veren,performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen,insan ilişkileri kuvvetli,girişimci ruha sahip,eğitimli,konusunda uzman bir ekiple keyifle çalışılabilecek, kendi işini kolaylaştırmak amacıyla tercihen araç sahibi olan,bizimle beraber çalışacak GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyoruz...

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
ŞAFAK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE SERVİS LTD. ŞTİ.
Erzurum
23.10.2018
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları