Customer Advisor English - Homeoffice

Türkiye
  • 22.05.2024
  • 100 - 200

İş Tanımı

About Concentrix
Devrim niteliğinde bir kariyerin gücünü yaşayınSıradakini mi arıyorsunuz? Geleceğin markalarını güçlendiren küresel bir teknoloji ve hizmet lideriyiz. Günlük kullandığınız tanınmış markalara, 70'ten fazla ülkede teknoloji ve entegre çözümlerle işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Ve yılın her günü "Dünyanın En İyi İşyerleri," "Kariyer Gelişimi için En İyi Şirketler" ve "En İyi Şirket Kültürü" gibi ödüllerle tanınmaktan gurur duyuyoruz.Büyümek ve ilham almak istiyorsanız,homeoffice bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak geleceğin teknoloji, finans, seyahat, moda, sağlık ve daha fazlasındaki markaları güçlendiren ekibimizin bir parçası olacaksınız.  

Bu rolde ne yapacaksınız
Ekibimizdeki bir Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak, şunları yapacaksınız:o Müşteri taleplerini ve beklentilerini gözden geçirin ve ihtiyaçlarına ve durumlarına göre yanıtlayıno Çeşitli kanallar aracılığıyla etkileşimleri yönetin (örneğin, ses, e-posta, sosyal medya veya sohbet) ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlayıno İnsanların yaşamını iyileştiren yazılım çözümlerini kullanmayı öğrenin ve becerilerinizi geliştirino Müşterilerimiz  için daha iyi marka deneyimleri sunun

Aranan Nitelikler

Nitelikleriniz

Concentrix, aşağıdaki özelliklere sahipseniz sizin için harika bir uyum sağlar:
o    İngilizce dilini akıcı bir şekilde konuşabiliyorsanız
o    Proaktif, öz motivasyonlu ve çözüm odaklıysanız
o    Dönüşümlü ve hafta sonu vardiyalarında çalışabiliyorsanız 

Size ne sunuyoruz

Bu rolde, size benzersiz yaşam tarzınızı desteklemeye yardımcı olacak faydalar sunuyoruz:
o    Tam zamanlı veya yarı zamanlı süresiz sözleşmeler (deneyiminize ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak müzakere edilebilir)
o    Rekabetçi maaş ve performans bonusuo    Homeoffice çalışma imkanı
o    Arkadaşını getir (referans) bonusu fırsatlarıo    Şirket ve üzerinde çalışacağınız proje hakkında tam ücretli eğitim
o    Kariyer geliştirme programları, özel kurslar ve dil dersleri 

Concentrix, eşit fırsat sağlayan bir işverendirDünya genelinde tek bir ekip, tek bir şirket olarak gururla birleşmiş durumdayız. Tüm adaylar için eşit istihdam fırsatlarına ve ayrımcılık ve tacizden uzak bir çalışma ortamına bağlıyız. Tüm işe alım uygulamalarımız iş ihtiyaçlarına, iş gereksinimlerine ve mesleki niteliklere dayanmaktadır ve ırk, yaş, cinsiyet kimliği, cinsel yönelim, din, etnik köken, aile veya ebeveyn durumu, ulusal köken, engellilik veya geçerli ulusal yasalar tarafından korunan herhangi bir sınıflandırmaya bakılmaksızın yapılır. 

Çalışma uygunluğuTürkiye yasalarına uygun olarak, yalnızca Türkiye’de yasal olarak çalışmaya yetkili olan başvuru sahipleri bu pozisyon için değerlendirilecektir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

23.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
22.05.2024
Tam zamanlı Uzaktan
Garden Gift
Garden Gift
Türkiye
30.04.2024
Tam zamanlı Uzaktan
İZ-AR ARAŞTIRMA
İZ-AR ARAŞTIRMA
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay
Tam zamanlı Hibrit
BENZER TÜM İLANLAR

Webhelp

''İnsani deneyimler yaratıyor ve iş çözümlerine şekil veriyoruz!''

  • Dünyanın en heyecan verici markalarına kalıcı değerler yaratmak için zengin bir müşteri deneyimi ve güçlü çözümler sunuyoruz. Aklımızı ve kalbimizi kullanarak, işinize insani bir dokunuş katıyoruz.
  • Müşterilerimizin,eşsiz bir müşteri deneyimi sunmalarına yardımcı oluyor ve bunun için kurduğumuz tüm süreçleri onlarla birlikte tasarlıyoruz.
''İşine tutkuyla bağlı, fark yaratan global bir ekibiz!''
  • İnsanların ve kurumların yaşamlarında fark yaratmayı amaçlıyoruz. Webhelp olarak, işine tutkuyla bağlı ve eğlenmeyi seven insanları bir araya getiriyoruz. İhtiyaç duyduklar her türlü olanağı sağlayarak, müşterilerinizi kendi müşterileri gibi sahiplenmelerini sağlıyoruz.
  • Her Webhelp’li, yaptığı işe ruhunu ve deneyimini katıyor. DNA’mıza işlemiş bu yaklaşım, bizi diğerlerinden farklı kılıyor.
''Size teknolojinin tüm olanaklarını sağlıyoruz!''
  • Yapay zekâ, ses analitiği ve tüm diğer üstün teknolojileri kullanarak gelecekteki ihtiyaçlarınızı da karşılayacak bir müşteri deneyimi yaratıyor ve katma değerli çalışma yöntemleri sunuyoruz.
''Webhelp, gelişim için mükemmel bir yer!''

Biz büyürken, müşterilerimiz de büyüyor çünkü, işimizi her gün keyifle yapan, yaratıcı ve yetenekli bir ekibiz. Daha doğru, daha akıllı ve size en uygun çözümü bulana dek arayışımızı sürdürüyoruz.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları