Denizli Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum

Denizli
  • 9.03.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 981 Görüntüleme
enuygunbakıcı Denizli Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Denizli - Merkezefendi ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Denizli merkez deki evimizde haftanın 3 günü olacak şekilde (pazartesi - çarşamba - cuma ) sabah 10 ile akşam 5 arası arasında temizlik, ütü, yemek yapacak bayan yardımcı arkadaş arıyoruz. 4 kişilik bir aileyiz. Gündüz evde kimse olmuyor. Maaş olarak 5. 000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Denizli - Merkezefendi
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 5000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Denizli
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları