Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Depo Elemanı

  • 28.04.2021
  • 50 - 100
  • 2200 Görüntüleme

İş Tanımı

Tercihen Cam sektöründe faaliyetlerini sürdüren lider firma olmayı hedefleyen şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Depo Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

GENEL NİTELİKLER*En az lise mezunu*Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,*Tercihen depo tecrübesi olan,*Depoya gelen ürünlerin sayım ve kontrolünü sağlamak,*Gelen ürünlerin stok alanlarına yerleştirmek,*Depodaki hasarlı ürünleri ilgili birime bildirmek,*İade ürünleri kontrol ederek sistem kayıtlarına işlemek,*Tüm depo faaliyetlerinin süreç ve prosedürlere,kalite yönetim sistemleri ile sektördeki en iyi uygulamalara uygun olarak yürütülmesini sağlamak,*Depo ile çalışma alanının düzen ve temizliğini sağlamak,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Karafırın Gıda
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
DORE DİJİTAL BASKI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MERA İSTANBUL MOTOR REDÜKTÖR SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Amor Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MALATYA PAZARI PALANCI KURUYEMİŞ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
VİAR
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
LERAS TEKSTİL KUMAŞÇILIK KONF. SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
CEBİR TEKSTİL VE KUYUMCULUK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞAN CAM MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş

Temelleri 1974 yılında atılmış olan DOĞANCAM MAMÜLLERİ, 1974-1994  yılları arasında inşaat sektörüne tek cam satış ve montaj hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmüştür. 1994-1997 yılları arasında mobilya ve yapı market sektörlerine ürün satışlarına başlamıştır.

DOĞANCAM MAMÜLLERİ gelişen ve değişen piyasa koşullarını takip ederek; 1997 yılında çift cam üretimine 200 m2’lik bir alanda ve 7 çalışanla başlamıştır. Ürün ve hizmet kalitesiyle beraber artan talepleri karşılamak için; 650 m2 alana  taşınıp 13 çalışanla hızla sektördeki yerini almıştır.

DOĞANCAM MAMÜLLERİ üretim ve hizmet kalitesini ilke edinmekle beraber artan nitelikli ürün taleplerini karşılamak için 2003 yılında 1650 m2 olan yeni bir alana taşınmış ve ISICAM markası altında üretim yapmak için Trakya Cam San. Tic. A.Ş. ile üyelik görüşmelerine başlamıştır. 2005 Eylül ayında standart-kapsamlı ISICAM yetkili üretimi yapmaya hak kazanmıştır.

2007 yılında yapılan yatırımlarla birlikte cam işleme hattını devreye alarak büyüme yolunda hızla yol almaktadır. 2010 yılı sonunda Avcılar/Firuzköy’de 6000 m2 kapalı alanı olan kendi fabrikasına taşınmıştır.

Zamanında ve kaliteli üretim yapmayı misyon edinen DOĞANCAM MAMÜLLERİ 2014-2015 yıllarında makine ve personel yatırımlarında bulunmuş üretim kalite, kapasite ve çeşitliliğini artırmıştır. Ülke değerlerini göz önünde bulunduran DOĞANCAM MAMÜLLERİ, bugün 75 çalışanıyla sektördeki yerini almış olup, ürün yelpazesini geliştirerek  çalışmalarını ve araştırmalarını hızla sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları