Depo Görevlisi

  • 03.11.2020
  • 100 - 200
  • 1317 Görüntüleme

İş Tanımı

Dilovası İMES mevkinde bulunan sistemsel eksiği olmayan HYUNDAI tarım makinaları depomuzda görevlendirilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

MESAİ SAATLERİ:HAFTA İÇİ  08:30-18:00                          

                         HAFTA SONU ÇALIŞMAMIZ YOKTUR.

Aranan Nitelikler

Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Bedensel yada fiziki hastalığı olmayan.
Sabıkası bulunmayan.
Ehliyeti olan.
Daha önce depoda çalışmış yada çalışabilecek gelişime açık.
Ekip çalışmasına yatkın.
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Gebze civarı ve İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İtal Endüstriyel Makina İth. İhr. San Tic A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
03.11.2020
Bilkay Grup
Kocaeli - Gebze
Dün
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
YETKİNCAN GIDA
Kocaeli, Kocaeli - Kartepe
Son 1 Ay
ÇAĞSAN MERDİVEN
Kocaeli - Gebze
03.11.2020
ÖNER PERSONEL BELGELENDİRME MERK.LTD.ŞTİ.
Kocaeli
Dün
AVRASYA HADDE ÇELİK LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Bursa, Kocaeli
Dün
PENTA REKLAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Dün
Türkiye
Dün
Maksimum Lojistik Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Kocaeli - Çayırova
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

İtal Endüstriyel Makina İth. İhr. San Tic A.Ş.

25 Yıllı aşan Sektör Deneyimi

ITAL A.Ş., 1994 yılında, Türkiye’de bahçe ve ormancılık sektörünün öncülerinden olan Osman Akyol tarafından kurulmuştur. İlk günkü ilkeli ve dürüst ticaret anlayışı ile iş süreçlerini ve ürün çeşitliğini sürekli geliştirerek bugün hem Türkiye’de hem de Avrupa’da etkili ve saygın bir firma olmayı başarmıştır.

2004 yılından itibaren LONCIN ve 2012’den beri HYUNDAI Güç Ürünlerinin Türkiye, Sırbistan, Bosna Hersek, Kosova ve Gürcistan’daki tek yetkili distribütörü olan ITAL A.S, aynı zamanda bahçe makinalarının yedek parça ve aksesuarlarını başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye kendi markası ile ihraç etmektedir.

Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet, Bol Çeşit

ITAL A.S. kurulusundan bugüne, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini en uygun şekilde Türkiye pazarıyla buluşturmayı ve satış ve satış sonrası hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir.

Tüm bayileri, servisleri ve tedarikçileri ile geliştirdiği uzun soluklu ve kalıcı iş birlikleri sayesinde geniş bir ürün yelpazesini kaliteden ödün vermeden kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Modern İş Ortamı
Bugün 10 ülkeden yapılan 500 ana ürün ve 10.000 aşkın yedek parça çeşidi ile sektörün en geniş ürün yelpazesini tek çatı altında toplamayı başarmış Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı firmalardandır.

Kusursuz lojistik hizmet ve imalat hedefleri için gerekli yatırımları tamamlanmış, 10.000m2 kapalı alanı olan yeni Dilovası İMES Organize Sanayi sitesindeki merkez binasında sürekli artan iş hacmi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

ITAL A.Ş., bayilerin ve servislerin pratik bir şekilde hizmet almaları için geliştirilmiş B4B iş portalı, zamanında ve hızlı sevkiyat imkanları sunan yeni cihazlar ve güncel yazılımlar ile hem iş ortaklarının hem de en değerli kaynağı olan çalışanlarının sorunsuz çalışabileceği iş ortamını sağlamaktadır.

YAYGIN SERVİS AĞI ve YEDEK PARÇA DESTEĞİ ile SATIŞ SONRASI HİZMET FARKI
Her alanda tam güvenilir olmak hedefinde olan ITAL A.Ş., kendi bünyesindeki teknisyenlerden ve uzmanlardan oluşan Satış Sonrası Hizmetler departmanı ve Ülke çapında 180’den fazla Servis noktası ile Satış Sonrası Hizmetler konusunda da iddialıdır. Satılan her bir ürünü için %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamak her zaman birinci önceliği olmuştur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları