Depo Sorumlu Yardımcısı

  • 29.08.2020
  • 100 - 200
  • 4060 Görüntüleme
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Depo Sorumlu Yardımcısı İş İlanı

İş Tanımı

Üretim Sektöründe Faaliyetlerini Sürdüren Firmamızda Malzeme Planlamacı ve Depo Uzmanı Stok ve Üretim verilerine göre Hammadde Planlaması ( MRP) yapabilecek Ön muhasebe veya Sevkiyat tecrübesi olan İyi Derecede Excel kullanabilen Netsis vb. Paket programları kullanma tecrübesi olan.

Aranan Nitelikler

Malzeme niteliklerini ve teknik tanımlamaları çabuk algılayacak beceriye sahip.Hafızası güçlü.
Yoğun tempoda çalışmaya yatkın .
Ticari iletişim yeteneğine sahip-müşteri ve şirket içi iletişimde ALGISI açık.
DEPO düzeni ve raf ve araç Yüklemeler konusunda bilgi sahibi.
Depo çalışanları ve şirket çalışanlarıyla uyumlu çalışma becerisine sahip.Disiplinli ve Sonuç odaklı.
İso -9001 belgesi uhdesinde  uygulama içinde çalışmış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Türkiye
Bugün
Ayber İnşaat Medikal Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
12.08.2020
BENZER TÜM İLANLAR

BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

BALÇIK, kuruluşumuz Onursal Başkanı Süleyman BALÇIK tarafından 1959 yılında Ankara'da kurulan dünyanın önde gelen ısıtma elemanı üreticilerinden biridir . 50 yılı aşkın geçmişe sahip üçüncü kuşak tarafından yönetilen bir aile şirketi olarak bugün BALÇIK ve TORMEC markaları ile ısıtma elemanları sektöründe deneyim, kalite, güven ve yeniliğin odağı olduk.

-Isıtma elemanları imalatından başlayarak faaliyetlerimizi giderek genişlettik. Şirketimiz şu anda dört ayrı bölümünde üretim yapmakta ve yetenekleriyle hizmet vermektedir;
  • Isıtma Elemanı Bölümü ; Evsel ve Endüstriyel Uygulamalar için Borulu Isıtma Elemanları Üretimi.
  • Termostat Bölümü ; Evsel Su Isıtma Cihazları için Stem Tip Termostat Üretimi.
  • Tüp Bölümü ; Boru Şekillendirme, İşleme, Montaj Kabiliyetleri ile Entegre Paslanmaz Dikişli Boru Üretimi.
  • Metal İşleme Bölümü ; Fırın Sert Lehimleme, Parlak Tavlama ve Akımsız Nikel Difüzyon Kaplama Hizmetleri.
-Başarımız, sektördeki farklılığımız, ürün, üretim ve hizmet çeşitliliğimizden kaynaklanmaktadır. Yüksek teknolojili ürünler - üretim kabiliyetlerimiz ile ürünlerimize, müşterilerimize ve ayrıca ülkemize katma değer sağlamayı hedefliyoruz. Şu anda bulunan bizim merkez ve üretim tesislerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedirler Kazan, Ankara üzerinde olan parçaları 10 milyon üretim kapasitesi, 6500sqm üzerinde, 200 çalışanı .

-2006 yılında İtalyan bir Sulu Isıtma Elemanı ve Gövde tipi Termostat üreticisi olan TORMEC'in satın alınması, BALÇIK'ın Termostatlarla ürün yelpazesini genişleterek sektörün lider üreticilerinden biri olma konumunu güçlendirmiştir. Şu anda ürünlerimiz, İstanbul, Türkiye'deki satış ofislerimiz ve lojistik depolarımız ile desteklenen, 5 kıtada / 45 ülkede yüzlerce müşterimize ulaşmaktadır .

-Kaliteli ürün ve hizmet sunması ile markasını belirleyen BALÇIK, 2001 ve 2002 yılından bu yana sırasıyla VDE, CE ürün kalitesi ve ISO 9001: 2000 sistem kalite belgelerine sahip olup, bunları yıllar içinde uluslararası standartlara uygun olarak sürekli yenilemiştir.

-Yarım asrı aşkın geçmişiyle BALÇIK, müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedeflemekte; Kendine özgü üretim teknolojisi ile özel çözümler ve ürünler geliştirmekte, esnek ve hızlı üretim altyapısı ile lojistik destek sağlamakta, tecrübeli kadrosu ile teknolojiyi, verimliliği, kaliteyi ve güveni temsil etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları