Dijital Pazarlama Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
  • 03.11.2020
  • 50 - 100
  • 878 Görüntüleme

İş Tanımı

Merkezi Ataköy-Bakırköy / İstanbul'da bulunan derneğimize Dijital Pazarlama Sorumlusu görevini yürütecek deneyimli personele ihtiyacımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,
Microsoft Ofis programları kullanabilen,
Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, aşarı odaklı İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın,
Derneğe ait web sayfası tasarlamak,
Tasarlamış olduğu web sayfasının güvenilirliğini test etmek,
Web sayfasının güncelliğini sağlamak ve korumak,
Web sayfası için içerik oluşturmak ve yayınlamak,
Web standartlarını öğrenmek ve uygulama yapmak,
Dernek politikalarına dayalı olarak sosyal medya sayfaları ve profilleri oluşturmak,
Derneğin sosyal medya hesaplarını yönetmek, görsellerini tasarlamak ve düzenlemek,
Derneğin ajanda, takvim, katalog (elektronik ve basılı), reklam, pano vb. tanıtım faaliyetlerini geliştirecek çalışmalar yapmak, Derneğin bilinilirliğini artırıcı girişim ve faaliyetlerde bulunmak,
Etkinlik organizasyon katılımlarında gerekli olan tanıtıcı faaliyetlerde aktif rol almak,
Dernek hakkında yazılar oluşturarak, yerel ve faaliyette bulunulan ülkelerin basın organlarıyla paylaşarak sektörel alanlarda yer verilmesini sağlamak, tüm PR çalışmalarını yürütmek,
İş geliştirme faaliyetleri kapsamında, derneği tanıtıcı içerikler oluşturarak, bu içerikleri çalışılan müşteriler ve partnerler bazında özelleştirerek onlarla paylaşmak,
Yeni teknoloji ve trendleri takip etmek,
Görevlerini kalite hedefleri ve prosedürlerine uygun olarak yürütmek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
VANGELİZA TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
UĞUR İNŞAAT ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Dün
SABRA TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
ARPACIOĞLU GIDA ITRİYAT SANAYİ ve ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

-Derneğimiz, 1998 yılında omurilik felçlilerinin tıbbî, meslekî, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması için hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 1998 yılından bu yana; öncelikle omurilik felçlileri olmak üzere tüm ortapedik engellilerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapmaktadır. TOFD başarılı ve yaygın çalışmaları nedeniyle 03.05.2004 tarih ve 2004/7252 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

-Derneğimiz, engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda projeyi başlatmış ve sonuçlandırmıştır. Derneğimizin birincil hedeflerinden biri yeni oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesi ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

-Türkiye'de 150 bin üzerinde omurilik felçlisinin olduğu tahmin edilmektedir. Bu rakamın %90''ı tekerlekli sandalyeye ve bir başka kişiye bağımlı yaşamak durumunda kalmaktadır.

-Çoğunlukla trafik kazaları, yüksekten düşme, sığ suya balıklama atlama, ateşli silahla yaralanma, iş kazaları, hastalıklar (omurga tümörü, omurga ve omurilik enfeksiyonları, yumuşak doku hastalıkları – bel ve boyun fıtıkları) vb. omurilik felcine neden olmaktadır.

-Gerek yetersiz rehabilitasyon, gerekse çevresel koşullar (mimari engeller ve ulaşım sorunları) çoğunlukla tekerlekli sandalye bağımlısı olan omurilik felçlilerinin bağımsızlığını kısıtlamakta, üretici konuma geçip, toplumsal ve ekonomik yaşama katılımlarını engellemektedir.

-Derneğimiz, bu sorunların çözümünü bir bütün olarak ele almakta, bir taraftan kamusal alanda çözümler üretirken, öbür taraftan da birey bazında omurilik felçlilerini konutlarından alarak dernek merkezimizdeki hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamaktadır.

-2100’ün üzerinde üyesi bulunan derneğimizin 1350'nin üzerindeki üyesi çeşitli seviyelerde omurilik felçlisidir.

VİZYONUMUZ
  • Türkiye’de ve Dünya’da omurilik felçlilerine yönelik tıbbi, mesleki, ekonomik, sosyal, kültürel ve hukuki alanlarda hizmet veren öncü bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.
MİSYONUMUZ
  • Kamu Yararına Dernek statüsünde olan TOFD, engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, mesleki vb. hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek ve istihdamı, sosyal hayata uyumu, insan hak ve özgürlüklerinden faydalanabilmelerini sağlamaktır. Omurilik felcine sebep olan nedenleri tespit edip, nedenlerin ve sonuçlarının ortadan kaldırılması için ulusal ve uluslar arası projeler geliştirerek hayata geçirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları