Diş Hekimi Protez Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.01.2021
  • 0 - 50
  • 1080 Görüntüleme

İş Tanımı

2002’den bu yana saç ekimi, estetik ve rekonstrüktif alanlarında hizmet veren Doctor Zen Clinic, plastik ve kozmetik cerrahi ve ayrıca güzellik merkezlerimizle insanlara hayallerindeki görünümü kazandırmaya devam ediyoruz.

Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda, yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimi, implant üstünde tecrübeli, protetik tedavileri severek yapan ve kendini geliştirmeye açık Protez Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz. 

Özel hastanede çalışma deneyimine sahip, Sabit protetik tedavilerde ve İmplant üstü protetik tedavilerde tecrübeli,Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen,Güleryüzlü, sosyal iletişimi kuvvetli, Avrupa ülkelerinden gelen hastalarımızla tercümanlar vasıtasıyla iletişime geçip bu hastaların isteklerine cevap verebilecek,Tercihen özel sektör tecrübeli,Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden Bay/Bayan Protez Uzmanı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Özel hastanelerde veya kliniklerde çalışma deneyimine sahip,

Sabit protetik tedavilerde ve İmplant üstü protetik tedavilerde tecrübeli,

Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen,

Güleryüzlü, sosyal iletişimi kuvvetli,

Avrupa ülkelerinden gelen hastalarımızla tercümanlar vasıtasıyla iletişime geçip bu hastaların isteklerine cevap verebilecek,

Tercihen özel sektör tecrübeli,

Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden

Bay/Bayan Protez Uzmanı aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MEDİPLUS SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
ÖZEL DUYGU HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
DAKIK SAĞLIK MEDIKAL TURIZM TAŞIMACILIK İNŞAAT EMLAK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay
DENTISLAND AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

EUROZEN SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, 12’si plastik cerrahi, 19’u tamamen profesyonel saç ekimi uzmanı, 13’ü yardımcı hemşire olmak üzere 44 kişilik büyük bir kadroya sahiptir. Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi doktorlar, hastaneler ve sağlık personeli açısından titiz ve yasal sorumlulukla hareket eder; Saç ekimi ve estetiği konusunda uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli akademik kadrosuyla, tam donanımlı bir hastane ortamında, ameliyathaneler ve en son teknolojiye sahip ekipmanlarla deneyimli doktorları ile İstanbul Şişli’de 19 yıldır hizmet vermektedir. 

Avrupa plantasyonunda, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki ve bu ülkelerdeki gelişmeleri izleyerek, Türkiye’nin ekim alanında dünyadaki ilk sırada yer aldığını kanıtlayan klinik bilgi alışverişinde bulunarak, çalışmalarını sürdürme misyon ve vizyonunu sağlama Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezinde tüm işlemlerin yaşandığı; Steril bir hastane ortamında plastik cerrahi uzmanları ve profesyonel Doctor Zen ekibi tarafından yapılmıştır. Doctor Zen ailesi hastalarıyla birer birer görüşür ve isteklerini dinler ve dikkate alır. En iyi sonuçları elde etmek için hastaları sağlıklı bir şekilde bilgilendirir. Karşılıklı olarak güven ve şeffaflığı benimser. 

Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi misafirlerini; 5 yıldızlı, son derece lüks otellerde ağırlıyor. En son model lüks vip araçlar ve havaalanı transferleri yapmamızı tercih eden yerli ve yabancı konuklar, son derece üstün ve kaliteli koşullarda, hastanın rahatı göz önüne alınarak gerçekleştirilir. Saç ekiminden sonra hastalar 2 yıl boyunca ücretsiz kontrol altında tutulur ve ameliyattan 24 saat sonra hemen destek alabilirler. 

Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, her hastanın saç problemlerine kişiselleştirilmiş yaklaşımlarla farklı çözümler sunan ve yalnızca tedaviyi değil aynı zamanda yardımcı ve önleyici ek hizmetleri de içeren bir organizasyondur.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları