Doorman

İstanbul Avrupa Yakası
  • 7.03.2023
  • 0 - 50
  • 850 Görüntüleme

Job Description

Greet guests and inform them of property amenities, services, and hours of operation, and local areas of interest and activities.Open doors and assist guests/visitors entering and leaving property.Assist with luggage storage and retrieval.Transport guest luggage to and from guest rooms and/or designated bell area.Assist guests/visitors in and out of vehicles, including assisting guests with loading/unloading luggage. Supply guests with directions.Arrange transportation (e.g., taxi cab, shuttle bus, limousine service) for guests/visitors, and record advance transportation request as needed.Dispatch bell staff or valet staff as needed.Communicate parking procedures to guests/visitors.Follow up with guests to ensure their requests or problems have been met to their satisfaction.Develop and maintain positive working relationships with others.Follow all company policies and procedures; and report accidents, injuries, and unsafe work conditions to manager.Maintain awareness of undesirable persons on property premises.Ensure uniform and personal appearance are clean and professional, and maintain confidentiality of proprietary information.Welcome and acknowledge all guests, anticipate and address guests’ service needs, assist individuals with disabilities, and thank guests with genuine appreciation.Speak with others using clear and professional language, and answer telephones using appropriate etiquette. Comply with quality assurance expectations and standards.

Required Skills

Ability to work flexible hours
Ability to work on own and as part of a team
Ability to problem solving
Good command of English
Positive attitude and strong communication skills
Commitment to respond to
Guest requests and deliver high levels of service

Summary Info

İstanbul Marriott Hotel Şişli Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Vital Fulya Turizm A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GOLDEN TULİP BAYRAMPAŞA HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Hilton İstanbul Bakırköy
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Hafta
OTTOMAN'S LİFE HOTEL DELUXE
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
Port Bosphorus Hotel
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TRYP BY WYNDHAM İSTANBUL ŞİŞLİ OTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Istanbul Marriott Hotel Sisli, kozmopolit Şişli semtinde, misafirlerine günlerini ulaşım sorunu yaşamadan geçirebilecekleri ve Istanbulun tarihiyle ilgi çeken semtlerinden Kapalıçarşı -Sultahmet’e bir kaç metro durağı mesafesinde. Istanbul Marriott Hotel Sisli,misafirlerine, en son teknolojiyi kullanarak yapacakları etkinliklerde, sosyal organizasyon, düğün resepsiyonlarında, toplantılarda, mükemmel ev sahipliği ilkesiyle en iyi hizmeti sunuyor.

Misafirlerin konforu ve rahatlığı düşünülerek  tasarlanmış, 259 odası ve suitleri,Boğaz ve Haliç’in göz alıcı manzarasıyla konaklama fırsatı sunmaktadır. 32.katta bulunan ‘Executive Lounge’ tüm gün erişimi olan misafirlere özel servis ve imkanlar sunmaktadır.

The Dish Room Restoran Teras  ve My Bar, lüks bir yiyecek ve içecek ayrıcalığı sunarak, misafirlerini çeşitli ve özenle seçilmiş  ülkelerinin lezzetleri ve şefleriyle buluşturuyor.

Yüksek teknolojiyle donatılmış, 8 adet toplantı odası, resepsiyonlar ve sergileriniz için 1.655 m²‘lik özel fuaye alanı ve 1.120 kişi kapasiteli, ihtişamlı balo salonuyla Istanbul Marriot Hotel Sisli konferans, lansman, toplantı gibi özel davetlere ev sahipliği yapıyor.

2.300 m2 büyüklüğünde, modern bir şehir SPA’sı olarak dizayn edilen Health Club & SPA’sı ile hem spor yapma fırsatı sunarken hem de özel cilt bakımları,masajlar, hamam, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile sağlık ve güzellik dolu saatler geçirme imkanı veriyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları