Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

GAZALTI VE ELEKTROT KAYNAKÇI USTASI ( MAKİNE MONTAJ VE DEMOTAJI YAPABİLECEK )
DEDA GIDA ENERJİ.İNŞ.TAAH.SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
Adana - Seyhan
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Elektrik Bakım Onarım Teknikeri

  • 03.11.2020
  • 0 - 50
  • 1507 Görüntüleme

İş Tanımı

*    Adana da haftanın 7 günü 24 saat çalışan Plastik geri dönüşüm fabrikamızda oluşabilecek  elektriksel arızalara SÜRATLE MÜDAHALE EDİP KALICI ÇÖZÜM ÜRETMEK arızalanan            makineye bir an önce yol vermek.  
 *     İşletmemizde Elektrik ile ilgili yapılması gereken bakım ve ölçümlerin  belli bir proğram            dahilinde rutin olarak yapılması.   
 *   İşletme de mesai saatleri dışında bir ARIZA olması halinde ; (AKŞAM, GECE, SABAHA            KARŞI, HAFTA TATİL GÜNÜ VB.)  bir arıza olması halinde ; cepten arandığında             ulaşılabilir olmak, süratle işletmeye gelip mümkün olan en kısa sürede mevcut elektriksel  arızaya fazla mesai yaparak müdahale edip arızayı giderip ARIZADAN DOLAYI DURAN            HATTA BİR AN ÖNCE YOL VERMEK.

Aranan Nitelikler

*    Elektrik kumanda Panoları,  rezizstans ile ısı kontrol cihazları,  yıldız üçgen motor  bağlantılarının, kurulması , arıza tesbiti ve onarılması gibi konularına hakim ve bu  konularda en az 5 yıl aktif olarak çalışmış olmak .
 *    MESAİ SAATLERİ DIŞINDA İŞLETMEDE YOKKEN İŞLETMEDE BİR ARIZA OLURSA ; İŞLETMEDEN ARANDIĞINDA ULAŞILABİLİR VE İŞLETMEYE EN KISA SÜREDE GELİP  ARIZAYI GİDERENE KADAR FAZLA MESAİ YAPABİLİYOR OLMAK .   
 *    Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak. 
 *    Tercihen Üniversitelerin veya Meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Otomasyon            bölümlerinden mezun ve en az 5 yıl aktif olarak piyasada çalışmış olmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TEKNOFİX TELEKOMÜNİKASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adana, Gaziantep, Hatay, Mersin(İçel), Şanlıurfa
13.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

DEDA GIDA ENERJİ.İNŞ.TAAH.SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ