Elektrik Bakım Onarım Teknikeri

  • 06.03.2021
  • 0 - 50
  • 854 Görüntüleme

İş Tanımı

*    Adana da haftanın 7 günü 24 saat çalışan Plastik geri dönüşüm fabrikamızda oluşabilecek  elektriksel arızalara SÜRATLE MÜDAHALE EDİP KALICI ÇÖZÜM ÜRETMEK arızalanan            makineye bir an önce yol vermek.  
 *     İşletmemizde Elektrik ile ilgili yapılması gereken bakım ve ölçümlerin  belli bir proğram            dahilinde rutin olarak yapılması. 
  *   İşletme de mesai saatleri dışında bir ARIZA olması halinde ; (AKŞAM, GECE, SABAHA            KARŞI, HAFTA TATİL GÜNÜ VB.)  bir arıza olması halinde ; cepten arandığında             ulaşılabilir olmak, süratle işletmeye gelip mümkün olan en kısa sürede mevcut elektriksel  arızaya fazla mesai yaparak müdahale edip arızayı giderip ARIZADAN DOLAYI DURAN            HATTA BİR AN ÖNCE YOL VERMEK.

Aranan Nitelikler

*    Elektrik kumanda Panoları,  rezizstans ile ısı kontrol cihazları,  yıldız üçgen motor  bağlantılarının, kurulması , arıza tesbiti ve onarılması gibi konularına hakim ve bu  konularda en az 5 yıl aktif olarak çalışmış olmak .
 *    MESAİ SAATLERİ DIŞINDA İŞLETMEDE YOKKEN İŞLETMEDE BİR ARIZA OLURSA ; İŞLETMEDEN ARANDIĞINDA ULAŞILABİLİR VE İŞLETMEYE EN KISA SÜREDE GELİP  ARIZAYI GİDERENE KADAR FAZLA MESAİ YAPABİLİYOR OLMAK . 
  *    Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak.  
 *    Tercihen Üniversitelerin veya Meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Otomasyon            bölümlerinden mezun ve en az 5 yıl aktif olarak piyasada çalışmış olmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GÜNEY ÇELİK HASIR VE DEMİR MAM. SAN. TİC.A.Ş
Adana
Son 1 Ay
TEKNOFİX TELEKOMÜNİKASYON VE BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Manisa, Hatay, Muğla, Aydın, Tekirdağ, Denizli, Diyarbakır, Kayseri, K.Maraş, Elazığ
Son 1 Ay
OMAS ÖZALTIN OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ SAN.A.Ş.
Adana - Seyhan
Son 1 Ay
Kürk İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Mersin(İçel), Adana, Hatay
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DEDA GIDA ENERJİ.İNŞ.TAAH.SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

DEDA GROUP

-Tutkuyla Çalışanlar Asla Şansa İnanmazlar !Çünkü Tutkuyla çalışanlar geleceği olağan akışa bırakmak yerine Azimle çalışarak kendileri inşa ederler.Onlar doğuştan farklı ve kararlıdır. Onları motive eden tek şey ; Ulaştıkları her başarının daha ötesine geçme dürtüsüdür. 

-Bu nedenle biz,sadece  oturduğu yerden eleştirebilen yetenekli  bir firma  olmak değil;Dürüst,  güvenilir, dinamik ,yetenekli , işini  tutkuyla  yapan  kendini sürekli geliştirebilen,  müşteri isteklerine uygun kaliteli ürünler üretebilen ve yaptığı işlerin tamamını rakiplerinden daha iyi yaparak sürekli olarak pazar  lideri olan, rakiplerinden daima önde olan , bu ülkenin bize verdiği tüm maddi manevi değerlerin  tamamını bazen çok zor olsada, önüne çıkan her türlü engeli aşarak, yine bu ülkeye ve insanımıza yatırım yapan,  istihdamı arttıran tüm bilgi ve deneyiminin tamamını sınırsızca çalışanları ile paylaşan ve onlara aktaran  bir grup şirketi olarak şu an yaptıklarımızdan  daha büyük ve kaliteli işler yaparak ve daha çok iş sahası açarak  daha çok ve büyük bir takım  olarak  çalışmak  istiyoruz.

-Yukarıdaki ilke ve düşüncelerin heyecanı ile  1989 yılında 17  ve 21 yaşındaki iki genç kardeş  tarafından kurulan firmamız bir masa 4 sandalye ile 40 m2 lik bir ofisten  çok küçük bir sermaye toplam 4 personel  ile yola çıkan firmamız aradan geçen  süre zarfında heyecanından ve azminden hiç bir şey kaybetmeden sürekli büyüyerek şu an için toplam 150 yi aşkın çalışanı  ile  tutkuyla başladığı yola zaman içinde kazandığı bilgi ve tecrübelerin ışığında ilk günkü heyecan ve tutkuyla yine aynı iki kardeşin yönetiminde  devam etmektedir.

MİSYONUMUZ :
  • Müşterilerimizin isteklerine  en uygun ürün ve hizmeti en hesaplı ve en  kaliteli bir şekilde sunarak yurt içinde ve yurt dışında aranılır bir kuruluş olmaktır.
VİZYONUMUZ :
  • İç ve dış piyasalarda müşteri memnuniyeti ve ürün güvenliği prensibi ilemüşteri isteklerine en uygun ürün ve hizmeti vererek lider olmak,doğru zamanda doğru ekiple, takım çalışmasını, en iyi çalışma koşullarını, sürekli gelişim bilinciyle birleştirip en iyiyi oluşturup,ilgili tüm yasal şartlara ve yaptırımlara uygun olarak yenilikleri sürekli kılmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları