Elektrik Elektronik Mühendisi

Bursa
  • 30.01.2023
  • 500 - 1000
  • 20400 Görüntüleme

İş Tanımı

Bursa fabrikamızda çalışmak üzere,
  • otomasyon konusunda deneyimli,
  • minimum 2 yıl tecrübeli,
  • orta gerilim ve yüksek gerilim imza yetkisi olan,
  • işletme sahasında birebir çalışacak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış elektrik mühendisi alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Şehir dışından  adaylar için işletmemiz lokasyonundaki lojmanda kalma olanağı sağlanmaktadır.
Otomasyon bilgisi olmayan adayların müracaat etmemeleri rica olunur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Bursa - Gemlik
Son 1 Hafta
Konya - Karatay, Türkiye
25.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZKAYNAK MADEN SUYU TİCARET LTD ŞTİ

-Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu sektöründe önemli bir konuma sahip olan Özkaynak, faaliyetlerine ilk olarak 1968 yılında başladı ve 1972 yılında da Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerini kurdu. Sektörde teknik altyapısı, teknolojisi, kalitesi ve güvenilirliği ile önemli bir yer edinen Özkaynak, kısa zamanda hızla gelişerek Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu üretimi ile pazarda söz sahibi olmuştur. 2003 yılında Tekirdağ fabrikasının temelini atarak, 2004 yılı başlarında üretime başlayan “Özgü” marka Mineralli Maden Suyu ile sektörünün büyük ve lider grubu haline gelmiştir. Başarılı çalışmaları ile Özkaynak, 2002 yılında TÜV EN ISO 9001 2000 sertifikası ile kalitesini belgelemiş, sektördeki başarısını pekiştirmiştir.

-“Kalite Kontrol Edilmez, Üretilir!” ilkesi ile yarattığı Özkaynak ve Özgü markaları ve 20 farklı ambalaj şekli ile müşterilerine hizmet eden; aynı zamanda yaygın bir pazarlama ağına da sahip olan Özkaynak, 2004 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” ödülüne layık görülmüştür.

-Tamamen yerli özsermaye ile kurulmuş olan ÖZKAYNAK SU ŞİRKETLER GRUBU, sektörde söz sahibi olan ve yaptığı öncü atılımlar ile lokomotif konumunda olan bir kuruluştur.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları