Elektrik Elektronik Mühendisi

İstanbul Anadolu Yakası
 • 30.09.2020
 • 500 - 1000
 • 5589 Görüntüleme

İş Tanımı

Çağrı sistemleri, sesli kiosklar, şarj istasyonları gibi Tayneks erişilebilirlik ürünleri üretim departmanımızda görevlendirilmek üzere; Çubuklu, Beykoz, İstanbul merkezimizdeki ekibimize katılacak elektrik elektronik mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan,
 • Tercihen çağrı sistemleri, sesli kiosklar, şarj istasyonları tasarımı ve üretimi konularında tecrübeli,
 • Mevcut ürünleri geliştirme ve yeni ürünler tasarlama süreçlerine katkıda bulunacak,
 • Teknik şartname ve kullanım talimatı gibi dokümanları oluşturmaktan ve sertifikasyon işlemlerini yürütmekten sorumlu olacak,
 • Gerektiğinde teknik destek sağlayacak,
 • Araştırmaya ve öğrenmeye hevesli,
 • Gelişmeye ve geliştirmeye açık,
 • Detaylara önem vererek titiz bir şekilde çalışabilecek,
 • Analitik ve çözüm odaklı düşünebilecek,
 • Sorumluluk alabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın adayların başvuruları beklenmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HUMARTAŞ ENERJİ TAAHHÜT A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
22.10.2020
PARILTIM ENDÜSTRİYEL TOPLU YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ÖZATAK ENDÜSTRİYEL YAPI İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
STAR KAYAR OTOMAT VE CNC TAKIM TEZGAHLARI SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
07.10.2020
İZ BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
11.09.2020
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası
19.08.2020
Ramada By Wyndham İstanbul Asia
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

TAYNEKS SOLAR ENDÜSTRİ TRAFİK GÜVENLİK AYDINLATMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

TAYNEKS; yenilikçi, üstün kaliteli, sınırsız hizmet anlayışı ve 30 yılı aşkın el aletleri imalatı tecrübesi ile 2003 yılında trafik sektörüne adım atmıştır. Profesyonel idari kadrosu, uzman AR-GE Departmanı, en yüksek teknolojiye sahip modern makina parkında TSE ve ISO 9001 - ISO 14001 kalite standartları çerçevesinde ürettiği ürünleri ve satış sonrası verdiği sonsuz destek ile kendisine  sektörde önemli bir yer edinmiştir.

TAYNEKS; kamu ve özel sektör ihtiyaçları doğrultusunda, hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız önemli proje üstlenmektedir. Başta Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Afrika olmak üzere birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra, güneş enerjili ürünleri ve doğa dostu enerji kullanımı ile çevreye de eşsiz bir katkı sağlamaktadır.

TAYNEKS; plastik ve çelik şekillendirme uzmanlık alanındaki 36 yıllık engin tecrübesine dayanarak, 2010 yılı itibariyle Türkiye'de bir ilke imza atmıştır ve görme engellilerin yaşamlarını kolaylaştıran, hem yasalara ve yönetmeliklere hem de standartlara uygun, evrensel dizayn ilkelerini temel alan erişilebilirlik ürünlerinin imalatına başlamıştır.

TAYNEKS; hissedilebilir yüzey / hissedilebilir zemin ürünleri olan kılavuz, uyarıcı, eliptik yüzeyler; hem Latin hem Braille Alfabeli plastik ve metal kabartma yönlendirme ve bilgilendirme levhaları; kabartma haritalar ve kat planları; kabartma el broşürleri; kabartma cetveller; asistan yardım noktaları; sesli kiosklar; uyarı babaları; ledli küpeşte modüllerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile her mekanın tamamen erişilebilir hale getirilmesi için ülkemizde başvurulan ilk ve tek adres olmuştur

TAYNEKS; sayısız kamu kurumu, hava limanı, raylı sistem, iskele, cami, hastane, okul, üniversite, alışveriş merkezi erişilebilirlik projesine imza atarak ve her geçen gün yeni bir mekanı daha erişilebilir hale getirerek sektöre açık ara liderlik etmektedir ve etmeye devam edecektir.

TAYNEKS; ülkemizdeki ilk üretici ünvanı, uzman üretim kadrosu, profesyonel pazarlama ve satış ekibi, rehber görme engelli personeli, titiz projelendirme ve uygulama ekibi gibi benzersiz özellikleri ile görme engelli vatandaşlarımız için engelleri büyük bir kararlılıkla birer birer kaldırmaktadır ve kaldırmaya devam edecektir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları