Elektrik Elektronik Mühendisi

  • 17.11.2021
  • 50 - 100
  • 2966 Görüntüleme
Yurtdışı bağlantılı ilan

İş Tanımı

Endustriyel otomasyon sistemleri kuran Elimko firmamiz, sistem/projeler bolumu, Elektrik muhendisi gorevi icin, universitelerin elektrik muhendisligi bolumunden en az lisans mezunu, personeller alinacaktir. Elektrik otomasyon projeleri hazirlama, okuma ve montaji konusundaki tecrubeler, ingilizce (yazma, okuma, anlama) bilgisi, erkek adaylar icin askerligini tamamlamis olmasi, yurtici ve yurtdisi seyahat engeli olmamasi tercih sebeplerindendir.

Aranan Nitelikler

En az iki yil elektrik panolari, projelendirme ve montaji konularinda tecrube.Elektrik projeleri hazirlanmasinda Autocad ve e-plan bilgisi.En az orta duzey ingilizce bilgisi.Ehliyet sahibi olmasi.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PANEL POLİÜRETAN A.Ş.
Ankara
Bugün
Leverlift Asansör Ltd. Şti.
Ankara, Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
TUNA TEKNOLOJİK TESİSAT VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Ankara
Bugün
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Ankara
Bugün
MAPA PETROL ÜRÜNLERİ TİC. VE SAN. A.Ş.
Ankara
Dün
OMESİS MEDİKAL SİSTEMLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Ankara - Yenimahalle
Dün
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Konya, Konya - Karatay, Türkiye
Son 1 Hafta
BİNBAY YAPI İNŞAAT SANve TİC.LTD.ŞTİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ELİMKO ELEKTRONİK İMALAT VE KONTROL TİC. LTD. ŞTİ.

-Elimko Ltd.  Şti.  “OTOMATİK KONTROL SİSTEMLERİ VE ANAHTAR TESLİMİ KOMPLE TESİS ÇÖZÜMLERİ” konularında aktivite gösteren, konusunda LİDER bir kuruluştur.

-1500 m2si merkez, 9500 m2si fabrika olmak üzere toplam 11.000 m2 kapalı alanda çalışmalarını sürdüren firmamız, 1976 yılından beri Türkiye'de Otomatik Kontrol'da gereksinim duyulan Elektronik Ölçü, Kontrol, Kayıt Cihazları, Termokupl, Rezistans Termometre, Çeşitli Sensörler, Bant Kantarları, Dozaj Bantları, Tartı Ekipmanları üretmektedir.

-Mühendislik birikimi ile çok çeşitli kuruluşlara mekanik aksamları dahil komple anahtar teslimi otomatik kontrol sistemleri kurmaktadır. 60 dönüm arazi içinde yer alan geniş imkanlara sahip fabrikası ile firmamız, ciddi-titiz-tutarlı çalışmaları ile ülkemizde OTOMATİK KONTROL SİSTEMLERİ VE TESİS ÇÖZÜMLERİ’NDE GÜVENİLİR İSİM… olmuştur.

Vizyonumuz;
  • Daha küresel olarak bakabilmek. Dünyaya açılmak, AB ülkelerinde kendini kabul ettirebilecek güce sahip olmak, kendi teknolojisini üreten ve üretilen teknolojileri en iyi şekilde uygulayan bir firma olmaktır. Küreselleşmenin gerektirdiği verimliliği yakalamaktır.     
Misyonumuz;
  • Ciddi-titiz-tutarlı özelliklerimizle “ Otomatik Kontrolda Güvenilir İsim “ olarak kaliteli üretimler yapmak, anahtar teslim komple kontrol sistemleri kurmak, güvenilir bir satış sonrası teknik destek vermektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları