ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

  • 31.12.2021
  • 0 - 50
  • 2494 Görüntüleme

İş Tanımı

KURUMUMUZDA 2021/2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLECEK, ALANINDA MESLEK DERSLERİ VEREBİLECEK  ELEKTRİK ÖĞRETMENLİĞİ, ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ,ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR.

Aranan Nitelikler

* ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRİK ÖĞRETMENLİĞİ, ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ,ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN MÜHENDİSLER
* KONUSUNDA DENEYİMLİ
* SORUMLULUK ALMAYI SEVEN
* TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN
*ÜRETMEYİ VE ÖĞRETMEYİ SEVEN
*ÖĞRETMENLİK FORMASYANU ŞART DEĞİLDİR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

American Life Dil Okulları A. Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BİLGİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Dün
Kültür2000 koleji
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BİLGİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Hafta
Halkalı Teknokent Koleji
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
BEYLIKDÜZÜ AYDINLAR KOLEJI
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
MECİDİKÖY KARACAN KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
MECİDİKÖY KARACAN KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
Mecidiyeköy Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
MECİDİKÖY KARACAN KURS
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İEF EĞİTİM FABRİKASI

Açı Kolejleri

İdealist beş öğretmenin mütevazı bir yapı ile kurduğu Açı Eğitim Kurumları 23 yıldan bu yana ilkeli eğitimin adresi olmuştur. Üniversitelere ve liselere giriş sınavlarında pek çok derecesi olan Açı Eğitim Kurumları hızla büyümüş ülke geneline yayılan bir şube ağıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermiştir. Yetiştirdiği on binlerce öğrenciyi üniversiteli yaparak geleceğe umutla bakmalarını sağlamış, öğrenci ailelerinin güvendiği önemli bir adres olarak adını Türk eğitim sistemine yazdırmıştır. Açı Eğitim Kurumları, eğitimde bütünleyici anlayışı gereği, diğer eğitim kurumlarıyla işbirliği içerisinde olmuş, bilgi alışverişini geliştirerek eğitim standardının yükseltilmesine katkıda bulunmuştur. Bugün, özel okullar dendiğinde akla gelen ilk kurumlar arasında yer alan Açı Kolejlerinin tamamı, Açı Eğitim Kurumlarının yayıncılık deneyiminden beslenir. Kolejimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için şu linki kullanabilirsiniz.

Şişli Açı Anadolu ve Fen Lisesi;


Şişli Açı Anadolu ve Fen Lisesi olarak bizler, Açı Eğitim Kurumları kalitesini Ordu ilimizden sonra İstanbul’un merkez ilçelerinden biri olan Şişli’ye de taşımak istedik. Bölgenin eğitim ihtiyaçlarını gözden geçirdiğimizde Açı Kolejleri’ni buraya taşımanın gerekliliğini gördük. Şişli Açı Anadolu ve Fen Lisesi olarak Atatürk ilkelerine bağlı, laik, bilimsel eğitim hizmetimizi Şişli’ye taşıyarak, üniversiteye hazırlanan gençlerimize destek olmaya geldik. Şişli, Beyoğlu, Okmeydanı, Kasımpaşa, Kağıthane gibi İstanbul’un önemli semtlerinin kavşak noktasında yer alan Kolejimiz, altı katlı bir binaya sahiptir. 12-14-16 kişilik ferah dersliklerimiz, tiyatro, spor, dans ve konferans salonlarımız, kütüphanemiz, bilgisayar odamız, laboratuarımız 260 metrekarelik yemek salonumu ve kantinimizle, toplam 4600 metrekarelik alanda öğrencilerimizin bütün günlerini geçirebileceği sağlıklı bir ortamda eğitim veriyoruz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları