Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Elektrik Elektronik Mühendisi

Aksaray Merkez, Aksaray, Türkiye
 • 15.01.2022
 • 0 - 50
 • 1569 Görüntüleme

İş Tanımı

Biliyoruz ki kaliteli eğitim,köklü bir deneyimle mümkündür. Eğitim yolculuğumuz boyunca her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık.Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle,hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk.

Öğrenmeye,öğretmeye,eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş,fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz.

Aranan Nitelikler

 1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,
 • Alanında uzman,ders anlatımınde kendine güvenen,
 • Güncel mesleki gelişmleri takip eden,
 • İletişim becerileri yüksek,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,
 • Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi,
 • Motivasyonu yüksek,pozitif,
 • Derslerinde aktif,öğrenci ve veli iletişimi kuvvetli,
 • Sorumluluk sahibi,yeniliklere,öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Meb mevzuatına,ilgili yönetmeliklere ve resmi süreçlere hakim
 • Kurum içerisinde çalışmalara uygun,
 • Prezantabl olup giyimine ve görünümüne özen gösteren takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

123Umzugshelfer Uluslararası Taşımacılık
Antalya
Dün
İzmir
Son 1 Hafta
DENTGROUP Diş Klinikleri
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
GRAND MAKEL HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Hafta
SER AYDINLATMA ELEKTRİK MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL AKSARAY HASANDAĞI EĞİT.VE ÖĞRETİM LTD.ŞTİ

-Ülkemiz endüstrisinin en önemli ihtiyacı olan nitelikli bireylerin yetiştirilmesi amacıyla Organize Sanayi Bölgelerinde “Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri” kurulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması devletin öncelikli hedeflerini oluşturmaktadır.

-“Aksaray Osb Teknokent Koleji” adı altında; ilimizin ve OSB’nin ihtiyacı olan nitelikli bireyler yetiştirecek bir eğitim kurumu açılmıştır.

-Okul, özel okul olmasına yani kolej eğitimi vermesine rağmen; VELİ HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEKTİR. Mesleki eğitim öğretimde edindiğimiz tecrübelerimizi, yetişmiş, öğretmen kadrolarımızla ve okulumuzla bütünleştirerek öğrencilerimizin daha nitelikli yetişmelelerini ve sanayimize katılımını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmelerini hedefledik. Okulda gerek fen-matematik ağırlıklı zorunlu derslerde gerekse seçmeli derslerde üniversi seçme sınavına yönelik hazırlık programları uygulanacaktır. Hafta sonları etüt programları uygulanarak öğrencilerimizin hafta sonlarında da soru çözme becerilerini geliştirmek amaçlanmıştır.

-Okul sanayi iş birliği ile 4 yıllık eğitim sonucunda doğrudan iş hayatına atılmak isteyen öğrencilerimiz günümüz teknolojisinde endüstrinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterlilikte yetiştirilecek ve öğrencilerimizden başarılı olanlar alanlarına göre MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERINE öncelikli olarak gönderilecektir.

-Kolejimiz öğrencileri diğer fakültelere giderken hiçbir puan ve hak kaybına uğramazken mühendislik fakültelerine giderken ek puan alabildikleri gibi sadece kendilerine özel üniversitelerin teknoloji fakültelerine ait M.T.O.K  kontenjanlarından öncelikli olarak faydalanabileceklerdir. Kolejimiz, mühendislik fakülteleri hedefi olan öğrencilerimize çok önemli avantajlar sunan bir eğitim kurumudur.

-İlimiz ve OSB’nin genel ihtiyacı dikkate alınarak Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon,Makine Teknolojisi ve Bilişim Teknolojileri alanları açılmıs,olup daha sonraki yıllarda alanlarımız ihtiyaca göre güncellenecektir.

Misyonumuz;
 • Çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli ahlâklı, yetkinliklerle bütünleşmiş bilgi, beceri ve davranışlara sahip karakterde aranan bireyler yetiştirmek.

Vizyonumuz;
Öğrencilerine hem ulusal hem de uluslararası düzeyde kişisel, sosyal, akademik ve iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları beceri yelpazeleri olan yetkinliklere sahip bir vizyon oluşturan Teknokent Koleji “Geleceğin Okulu” vizyonuyla; Türkiye’nin bilimsel araştırma ve teknolojik gelişme kapasitesi ile sosyal ve ekonomik manevi kalkınmasını artıran, Küresel düzeyde rekabet edebilen, Kendi yaşamında ve ülke yaşamında değer üreten, Öğrendiği bilgilerden anlam çıkarabilen; yaşadığı ortamı çevreyi, insanları doğru okuyabilen, anlayabilen ve yorumlayabilen, alışılmış kalıpların ve kuralların dışında düşünebilen, Farklı kültürel ortamlarda iletişim kurabilen ve ilişkiler geliştirebilen, Veriye dayalı akıl yürüten ve verilerden çıkarımlar yapabilen, Disiplinler arası kavramları anlayarak kullanabilen, İş süreçlerini veya görevleri rutinlerin dışında farklı şekillerde tasarlayabilen, Bilimsel kapasiteyi geliştirmek için bilgileri önem ve önceligine göre ayrıştırabilen ve değerlendiren, Sanal ortamlarda iş birligi yapabilen, Hayata hazırlanan öğrenciler yetiştirir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları