Elektrik Teknisyeni

İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 2.08.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

Ofton İnşaat Turizm Yatırım San. Tic. A.Ş. bünyesinde yer alan The Elysium Taksim otelimizde görev almak üzere "Elektrik Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Meslek lisesi mezunu ya da mesleki yeterlilik belgesine sahip olan
En az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip
En az 2 yıl otel yada residence tecrübesi olan
Üç vardiyalı sistemde çalışabilecek
Bakım atölyesinden talep edilen bütün bakımların  ve arızaların otel standartlarına uygun olarak yapılmasını sağlayabilecek
Sorumluluk alabilen
Promlem çözme becerisine sahip
Takım çalışmasına uyumlu
Dış görünümüne özen gösteren
Erkek adaylar için askerik hizmetini yerine getirmiş

Özet Bilgiler

OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ALTE ELEKTRONİK GÜVENLİK İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
MAESTRO OTEL TURİZM VE YATÇILIK LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapi
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
MOVENPICK İSTANBUL ASIA AIRPORT OTEL
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
BARCELO HOTEL GROUP TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LA QUINTA BY WYNDHAM
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
ERESİN HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

OFTON İNŞAAT TUR. VE YAT.SAN.TİC.A.Ş.

Ofton İnşaat, 2003 yılında Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun’un tecrübelerini bir araya getirmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden beri inşaat sektöründe kendi şirketleri ile farklı projeleri hayata geçirmiş olup, daha sonra deneyim ve güçlerini birleştirme kararı almışlardır. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Ofton İnşaat gayrimenkul sektöründe markalaşma yönünde atılan adımlara öncülük etmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Ofton İnşaat, şehrin en iddialı lokasyonlarında bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Ofton İnşaat projeleri; tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekânlar sunmaktadır.

2003’den bu yana projeleriyle İstanbul’un muhteşem dönüşümünde öncülük eden, her biri çevreye ve doğaya saygılı, yeşili ve maviyi önemseyen özgün konut projeleri geliştirmektedir. İstanbul’da; Merter, Kavacık, Bomonti, Beyoğlu, Şişli, Etiler, Ortaköy, Koşuyolu ve Kandilli ve Ege’nin incisi Bodrum’da “Elysium” markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin en güzel lokasyonlarını” Ofton kalitesi ve ayrıcalığı ile sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek Ofton’un öncelikli hedeflerinden biridir.

Türkiye genelinde ses getirecek lider projeler için çalışmalarına devam etmekte olan Ofton geliştirmeye devam ettiği konut projeleriyle uluslararası alanda da yaşam ve konut anlayışını değiştirmeye devam edecektir.

Öte yandan, bünyesinde oluşturduğu Turizm Grubu ile şehir otelciliği alanında da faaliyetler yürütülmektedir. Şehir merkezlerinde inşa ettiği ve dünyaca tanınmış uluslararası otelcilik markalarının işletmeciliğini üstlendiği otelleri ile ülke turizmine de katkıda bulunmaktadır.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları