Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Teknik Şef
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Serik
Dün
Gece Rezervasyon Görevlisi
GALERİ KRİSTAL
Antalya
Dün
İklimlendirme ve Soğutma Elemanı
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Aksu
Son 1 Ay
Elektrikçi
GALERİ KRİSTAL
Antalya - Aksu
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Endüstri Mühendisi

Antalya
  • 27.07.2022
  • 0 - 50
  • 2039 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye'nin Güçlü ve Öncü Şirketlerinden GALERİ KRİSTAL A.Ş. Merkez ve Otellerinde çalıştırılmak üzere,
*Üniversitelerin ilgili Bölümünden mezun,
*Şirket içi iş süreçlerinin iyileştirilmesini ve üretim standartlarını sağlamak,
*Ürün maliyet analizlerini yaparak minimum maliyet ile üretimin maksimum gerçekleşmesini sağlamak,
*Üretim kalite kontrolüne sahip çıkarak, mevcut ürünler için problem analizlerinin gerçekleştirilmesi ve çözümlerini araştırmak,
*ISO 9001 Kalite standartları çerçevesinde üretimde kalite standartlarını oluşturmak,
*Yöneticilerin ve amirlerin karar vermelerini kolaylaştırmak için gerekli verileri hazırlamak,
*Çalışanların verimli olabilmesi için iş bölümü yapmak ve iş emirlerini hazırlamak,
* Genel Yönetime bağlı, Kalite departmanında çalışabilecek,
*Kalite kontrol fonksiyonunu yerine getirip, gerekli raporlamaları yaparak malzeme,işçilik ve temrin kalitesi ile ilgili iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak "Endüstri Mühendisi"  Takım Arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümünden Mezun,
* Kalite kontrol konusunda sistem kurulmasında katkıda bulunabilecek,
* Tüm Ofis Programlarını Aktif olarak kullanabilen (İleri Excel Bilgisi Tercih nedenidir)
* Üretim, Planlama, Verimlilik, Kalite, Ürün Geliştirme, Araştırma ve Tasarım konularına vakıf,
* Öğrenmeye ve gelişime açık.
* Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan ( erkek adaylar için ),
* En az B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen,
* Organizasyon becerileri kuvvetli,
* Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
* İş takibi ve sonuçlandırılması kuvvetli,
* Dikkatli ve detaylara önem veren,
* Sosyal ve ikna kabiliyeti yüksek,
* Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
* Antalya'da ikamet edip ulaşım sıkıntısı bulunmayan,

    "ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ"

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TALYA MİRAY SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ
Antalya
Son 1 Hafta
Antalya - Kemer
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

GALERİ KRİSTAL

Crystal Hotels

-1955 yılında kurucusu Turan Kilit tarafından Kristal Züccaciye Toptan ve Perakende Ev Gereçleri ismi ile faaliyetlerine başlayan Kilit Şirketler Grubu, ilerleyen zamanlarda şirketin yönetimine geçen, Süleyman Kilit, Tuncay Kilit ve Taner Kilit kardeşler ile atağa geçmiş ve otel ekipmanları sektöründe uzmanlaşarak, "Galeri Kristal" adı altında yaptığı atılımlar ve sektörün hizmetine sunduğu 50.000'den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasına kısa zamanda girmiştir.

-1993 yılında müşteri odaları sarf malzemeleri adı verilen buklet malzemelerini üretmek amacıyla Kristal Kimya'yı faaliyete geçirmiş ve aynı dönem içerisinde Orion Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti ile de ortaklıklarını kurmuşlardır. Kilit kardeşler göreve başladıkları ilk günden beri bulundukları sektörde sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeyi takip ederek 1996 yılında Kristal Endüstriyel Mutfak Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurup endüstriyel mutfak ekipmanları ve tasarımı projelendirilmesi ve üretimi konusunda' da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurmuş oldukları bu şirketi daha sonra Makpa Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile aynı çatı altında buluşturmuşlar ve günümüze, Makpa Kristal'i sektörünün lider bir kuruluşu olarak taşımışlardır.

-Grup 2002 yılında gıda sektörüne girmiş ve dondurulmuş gıda alanında faaliyet gösteren Üntar Tarım Gıda San. şirketini ortakları ile kurup faaliyete geçirmiştir. 2007 senesinde yeni bir atılım ile grup, Ar-yıldız fabrikasının çoğunluk hisselerini satın alarak firmayı iştirakleri arasına katmış ve bu sektördeki müşterilerine dünya pazarındaki tüm yenilikçi ürün yelpazesini en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.

-Kilit Şirketler Topluluğu ayrıca Turizm sektöründe de yatırımlar yapmıştır. Bugün grubun; Crystal De Luxe Resort & Spa, Crystal Flora Beach Resort, Crystal Family Resort & Spa, Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Crystal Palace Resort & Spa, Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa, Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Crystal Green Bay Resort & Spa, Crystal Kaymaklı Hotel & Spa, Crystal Sunset Luxury Resort & Spa, Crystal Waterworld Resort & Spa, Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa ve Crystal Aura Beach Resort & Spa Otelleri adı altında 14 oteli mevcuttur.

-Grup Antalya havalimanı karşısında yer alan merkez ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendini sürekli yenileyerek sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini firmalar ve müşterileri ile paylaşarak köprü görevi görmeye ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedef edinen grup amatör ruhla profesyonelce hizmetlerine devam etmektedir…

Misyonumuz;
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi firmalarla, müşterilerimizle paylaşarak köprü görevi gören, sektörün gelişmesine katkı sağlayarak çevreye ve topluma sürekli değer katan, ürün çeşitliliği, kalitesi ve uyguladığı fiyat politikaları ile rakiplerinden farklılaşarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilen bir şirket olmaktır.
Vizyonumuz;
  • Kalifiye insan kaynağı ve ürün portföyü ile fark yaratan, tüm kültürlere hitap edebilen, değişimi yönlendiren, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının öncelikli tercihi olan, sektöründe lider bir dünya şirketi olmaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları