Endüstri Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 20.11.2020
  • 100 - 200
  • 819 Görüntüleme

İş Tanımı

Fabrika ve üretim alanında makine süreç yönetimi,
Üretim yönetimi ve planlaması yapabilecek, 
Üretim planlamalarının yapılması, 
Üretim iş akışlarının gözden geçirilmesi,
Malzeme ihtiyaç planlamasının yapılması, 
Üretim verilerinin sürekli takibi ile analizlerinin yapılması üretim planlama ile alakalı üst yönetimin istediği raporların hazırlanması gibi görevlerde yer alacak mühendisler aranmaktadır.
Mevcut yöntemlerin ve teknolojilerin geliştirilmesi için araştırma/fizibilite analizi/uygulamalarının yapılması,
Otomasyon seviyesinin arttırılması için yeni teknolojilerin araştırılması/fizibilite analizi/uygulamalarının yapılması,
Üretimin firma politikalarına ve hedeflerine uygun olarak yapılmasının takibini yapmak Üretim yönetim sisteminde verimliliği ve üretkenliği arttırmak amaçlı çalışmalar yapmak 
Üretim işleyişinin takibini yapmak ve veri analizi çıkarmak 
Veri analizlerinin takibini yapmak ve performans yükseltici çalışmalar yapmak en Üretim planlama, malzeme ihtiyaç ve stok yönetim raporları oluşturmak, üst yönetime günlük haftalık aylık periyotlarda sunmak.
Gerektiğinde proses verimliliği artışına yönelik iş ve zaman etütlerinin yapılması,

Aranan Nitelikler

Fabrika ve üretim alanında makine süreç yönetimi, üretim yönetimi ve planlaması yapabilecek, üretim planlamalarının yapılması, üretim iş akışlarının gözden geçirilmesi, malzeme ihtiyaç planlamasının yapılması,  üretim verilerinin sürekli takibi ile analizlerinin yapılması üretim planlama ile alakalı üst yönetimin istediği raporların hazırlanması gibi görevlerde yer alacak mühendisler aranmaktadır.

Üniversitelerin 'Endüstri Mühendisliği'bölümü mezunu, iş süreçleri takibi ve geliştirme amaçlı çalışmalar yapabilecek, Üretim/Fabrika ortamında yoğun ve stresli çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Detaylı rapor ve sunum becerisine sahip,
Etkili iletişim kurabilen, proaktif ve sonuç odaklı çalışan,
Tercihen iyi seviyede ingilizce bilen,MS Office programlarına hakim,
Problem çözme yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
Proje yönetimi konularında hakim,
Planlama, analiz etme deneyimli stok yönetimi ,
ERP ve raporlama konularında bilgi sahibi,
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, zaman yönetiminde yetkin.
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

CAN HASSAS KAĞIT
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Öztaş Çorap Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ADESSO DIŞ TİCARET MADENCİLİK VE DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
Tekin Ozalit Baskı ve Reklam San. Dış Tic.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
23.10.2020
JAVA PLASTİK SAN. VE TİC.AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
OLCAY ETİKET & MATBAA
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Son 1 Ay
Doğan Kilit ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Ateşsan Kağıtçılık Matbaa Ambalaj Sanayi Tic.Ldt.Şti

-Ateşsan Kağıtçılık Matbaa Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. 1971 yılında Vefa'da 250 m2 alanda bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 10 yıla yakın bir süre ofset kutu üretimi yapan firma, zaman içerisinde ofset sektöründen çıkarak oluklu mukavva sektöründe ilerleme kararı almıştır. 1980 yılında 1.12 m eninde, aylık 100 ton kapasiteli bir makine ile sektöre girmiştir. Yeni olduğu bu sektörde üretimini ve müşteri portföyünü her geçen gün artıran firmamız, gelişimini büyüyerek devam ettirmek için kapasite arttırma ve tesisini yenileme kararı almıştır.1993 yılında 2.00 m eninde oluklu makine yatırımı yaparak, 10.000 m2'si kapalı 16.000 m2 alana sahip Esenyurt tesisini kurmuştur.

-1980 yılında 20 personel ve aylık 100 ton kapasite ile başladığı oluklu sektöründe, yoğun emek ve özverili çalışmların sonucu hızlı bir büyüme trendi yakalamış: 2007 yılında toplam 260 personel ve aylık 3000 ton oluklu üretimi yapan, kendi test labrotuvarını, Ar-Ge birimini oluşturmuş, ofset tesisini kurmuş 25 araçlık lıjistik filoya sahip entegre bir tesis haline gelmiştir.

-Verimli üretim yapısı düşük maliyet odaklı yaklaşımı, nitelikli kadrosu ve edindiği 30 yıllık bilgi birikimi, firmanın müşteri odaklı, rekabetçi yapısını güçlendirmiştir. 2007 yılına kadar her yıl %25 büyüyen firmamız, 2010 yılına kadar aynı büyüme hızını sürdürmeyi hedeflemiştir.

-2004 yılında ilk ISO 9001:2000 Kalite YÖnetim Sistemi begesini alarak; kurumsal kimlik altında müşteri odaklı hizmet anlayışını, termin, maliyet, sunum ve kalite bakımında en üst seviyeye taşımayı hedeflemiştir.Halen kalite yönetim sistemini iyileştirmek ve sürekliliğini sağlamak için yönetim danışmanlığı hizmeti almaya devam eden firmamız; bankacılık, oyuncak, plastik, gıda, tekstil, otomotiv, sektörününde aralarında olduğu geniş bir yelpazedeki müşteri grubuna hizmet vermektedir.

-Ateşsan, sürekli ve rasyonel yatırımlarla birlikte, toplumumuzdaki genç, kalifiye iş gücü, pozitif enerji ve girişimci ruhu ile müşteri lehine hareket ederek mevcut organizasyonu daha fazla geliştirmeyi hedeflemektedir.

-Oluklu Mukavva üretiminde ürün yelpazresini genişleterek müşteri taleplerini ve memnuniyetini arttırmak istemektedir. Sürekli büyüyen , gelişen, çalışanları ve müşterileriyle mutlu bir Ateşsan'ı ülkemize armağan etme gayretindeyiz.

Misyonumuz;

  • Müşterilerinin çözüm ortağı olarak kaliteli, çevreci ürünleri üretip en iyi fiyat ile tam zamanında müşterinin hizmetine sunarak, en iyi satış sonrası hizmetleri vererek sektör içerisindeki lider pozisyonunu korumakdır.

Vizyonumuz;

  • Ulusal çapta sağladığı marka bilinilirliğini uluslar arası alanda da sağlamaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları