Engelli Personel

  • 25.11.2021
  • 0 - 50
  • 828 Görüntüleme

İş Tanımı

Dünyada 350'den fazla oteli bulunan, lifestyle otelcilik anlayışının öncüsü;  ‘’Design Hotels’’  ve aynı zamanda ‘Marriott International Hotel’’ otel grubunun bünyesinde yer alan otelimizde  görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip olan '’Engelli Personel’’ takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

•  İlköğretim Lise ve dengi okullardan mezun,
•  Tercihen temizlik işlerinde tecrübe sahibi,
•  Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, (Ayakta çalışabilir)
•  Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,
•  Ulaşım problemi olmayan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KADIN USTALAR PROJE YÖNETİMİ VE YAZILIM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÖZSERNEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLIĞI A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İzmir, Bingöl, Van, Yozgat
Son 1 Ay
Güney Sağlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
18.10.2021
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
01.10.2021
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
17.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

GEZİ HOTEL BOSPHORUS

-Kusursuz ve modern tasarımıyla, Design Hotels Grubu’nun seçkin bir üyesi olan Gezi Hotel Bosphorus ayrıca Marriott Bonvoy programı bünyesinde de yer almaktadır. Lüksü ve konforu yeniden tanımlayan zamansız tasarım anlayışı, yeşil yıldızlı butik otelimizde 67 oda, spa merkezi ve dört adet toplantı salonu bulunmaktadır. İstanbul’un kalbinde yer alan Gezi Hotel Bosphorus, Taksim Meydanı ’na ve Gezi Parkı ’nın dinlendirici yeşil ortamının hemen yanı başında, Taksim meydanına yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır. İstiklal Caddesi, Nişantaşı, Tarihi Yarımada ve Boğaziçi’ne kolay ulaşım sağlayan konumuyla Gezi Hotel Bosphorus, aynı zamanda sanat etkinlikleri ve kongre merkezleri başta olmak üzere şehre canlılık katan tüm önemli aktivitelere yürüme mesafesindedir.

-Yarım asrı aşkın tarihiyle bir İstanbul geleneği olmayı başaran Gezi Hotel Bosphorus; hem iş hem de eğlence seyahatlerinin vazgeçilmez adresi olarak yerini almaktadır. Zamansız tasarımını, ev konforu ve kişiye özel hizmet anlayışı ile buluşturmak üzere 2011 yılında yeniden inşaa edilip, yeniden dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine açmıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları