Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

ERP Uzman Yardımcısı

  • 05.10.2020
  • 50 - 100
  • 1358 Görüntüleme

İş Tanımı

Mobilya sektöründe (Panel Grubu ve Koltuk Grubu) , Toptan Satış yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Nebim V3 ERP kullanabilen ERP Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Mobilya sektöründe; sistemsel ürün giriş ve çıkışlarının NEBİM V3 üzerinden eksiksiz yapılaması ,Yeni ürünlerde ürün kartlarının açılması ,ürün bilgilerinin işlenmesi , ilgili ofis depolarına transferlerin yapılması, Merkez depo  stok kayıtlarının takip edilmesi , stok hareketlerinin kontrollü ,Üretim reçete girişlerinin yapılması.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
03.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ART-TEK MİMARLIK DEK.SAN.TİC.A.Ş.-MARCABELLA MOBİLYA-

-Değerli müşterilerimiz, Firmamız; 1998 yılında Türkiye/ İstanbul'da Art-Tek Mimarlık Dekorasyon Sanayi Ticaret A.Ş olarak faaliyetine başlamıştır. 2005 yılından bugüne kadar Marcabella markası adı altında mobilya üretimine devam etmektedir. Marcabella; vizyonundaki teknoloji ve yenilikçi vurgusuyla güven duyulan, yenilikçi çevreye ve insana duyarlı bir mobilya firması olarak hedefini belirlemiştir. Ar & Ge çalışmalarına verilen önem sayesinde kalitede ve üretimde başarılı bir düzeye ulaşılmış sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışına uygun modeller hedefimiz olmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana hala 2. Organize Sanayi Bölgesi Sabancı Caddesi Çerkezköy/TEKİRDAĞ adresinde bulunan Fabrikamızda toplamda 15.000 m² lik arazi içerisinde bulunan 12.000 m²lik kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Fabrikamızda bulunan Alman ve ve İtalyan menşeli çift makine parkuruyla üretim kapasitesi aylık 2000 - 2200 takıma ulaşmıştır...

Misyonumuz;

  • Firmamızın faaliyet & destek kapasitesi doğrultusunda üretimden, pazarlama ve dağıtıma kadar gelinen bütün aşamalarda, kesinlikle etik ilkelerden ödün vermeden üstün bir iş ahlakına uyarak ortaya kaliteli, dürüst ve başarılı işler koymaktır.

Vizyonumuz;

  • Marcabella, kurulduğu günden bu zamana kadar üretim kalitesi, maliyet, fiyat, teslim süresi bakımından sektörde örnek bir model olma çalışmalarını maksimum düzeyde tutmayı prensip haline getirmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları