Eskişehir Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Eskişehir
  • 7.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1101 Görüntüleme
enuygunbakıcı Eskişehir Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Eskişehir - Odunpazarı ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Eskişehir merkez de oturuyoruz. Karı koca çalışıyoruz ve gün içerisinde evde kimse olmuyor. 2,5 yaşındaki oğlumuza bakıcı arıyoruz. Gelecek kişiden temizlik ve yemek yapmasını da istiyoruz. Sabah 08. 30 da eve gelmesi gerekiyor. Akşam saat 6 gibi çıkacak. Haftasonu 2 gün izin vereceğiz. Maaş 6. 000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Eskişehir - Odunpazarı
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Eskişehir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları