ESTETİSYEN

İstanbul Avrupa Yakası
  • 20.11.2023
  • 500 - 1.000

İş Tanımı

İSTANBUL FATİH'TE ESTETİSYEN ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

Aranan Nitelikler  • TERCİHEN DAHA ÖNCEDEN PLASTİK CERRHİ DR. ASİSTANLIĞI POZİSYONUNDA GÖREV ALMIŞ 
  • ALANINDA UZMAN VE EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ 
  • CİLT BAKIMI , MEZOTERAPİ VE PRP, RADYOFREKANS GİBİ KONULARDA TECRÜBELİ 
  • SORUMLULUK SAHİBİ, HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI, İŞİNDE TİTİZ
  • ALANINDA GÜNCEL YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ TAKİP EDEN 
  • BRANŞI İLE İLGİLİ ÖZEL EĞİTİMLER VE GÜNCEL UYGULAMALAR İLE KENDİSİNİ SÜREKLÜ GELİŞTİREN VE YENİLİKLERİ TAKİP EDEN ESTETİSYEN ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR...

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İNTERLİVA TIP MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
1.03.2024
BAŞVUR
Birinci Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
Avicenna Gültepe Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
Radisson Collection Hotel Vadistanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
BAŞVUR
HÜRREM SULTAN HAMAMI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Ottoman’s Life Deluxe Hotel
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
İNKA İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
HOLIDAY INN İSTANBUL CITY
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
HOTEL ZURICH
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
DoubleTree by Hilton Esentepe
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.

''Deneyimli kadromuz ile Sağlığınız için varız…''

Özel Çapa Hastanesi adı altında, Necip Asım Sokak No:23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermekteyiz. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi olarak toplam 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktayız.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz; detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahiptir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.

Hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuvarları tam teşekküllü olarak kurulmuş bir kuruluştur. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, 1991 yılında kurulmuş olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makine) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz.

İstanbul’un merkezinde Çapa’da bulunan hastanemize ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Tanı teşhis ve tedavi konusunda teknolojik alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile, hasta memnuniyeti ilkelerini hedefinde bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları