Executive Assistant

İstanbul Avrupa Yakası
  • 04.01.2021
  • 0 - 50
  • 559 Görüntüleme
YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş. Executive Assistant İş İlanı

İş Tanımı

Organizing business, management and organizational activities,
To execute and monitor all administrative, operational and financial tasks,
Preparing reports, analysis and presentations by collecting data,
Be responsible for domestic and international Turkish / English correspondence,
To develop projects and manage the project work,
To manage social media accounts,
To update, manage and improve corporate website.

Aranan Nitelikler

University degree in related fields
Excellent English skills in written and spoken
Proficiency in MS Office Programs
Strong multi-tasking ability
Strong communication, coordination, and organizational & planning skills
Ability to handle multiple projects simultaneously in a timely manner
Good at follow-up, disciplined, fast, dynamic and practical
"YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş." Türkiye İş Kurumu' nun 1178 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EvdekiBakıcım
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
FOODPAK PLASTİK AMBALAJ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Bugün
GKN KARGO LOJİSTİK DAĞITIM VE DEPOLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Frigo Soğutma
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÖZEL BALAT OR-AHAYİM MUSEVİ HASTANESİ VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Bugün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Kocaeli, Sakarya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş.

YESA Danışmanlık Eğitim ve Ticaret A.Ş. 2018 yılında kurulmuştur. Misyonumuz, küresel ölçekte; İşe Alım, İşletme Danışmanlığı ve Eğitim alanlarında; başarılı, yaratıcı ve çığır açan bir firma olmaktır.  İşletmeye özel, benzersiz stratejiler geliştirebilmek için müşterilerimizin çalışmalarına yeni gözlerle ve yenilikçi bir zihinle bakarız.

Tecrübeli danışmanlarımız ve personel kadromuz, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak yeteneğe ve uzmanlığa sahiptir. Yesawork'te, süreçlerinizi ve stratejilerinizi geliştirmek, bir başka deyişle şirketinizi dönüştürmek için, tecrübelerimizi, sezgilerimizi ve yeteneklerimizi birleştiririz. Müşterilerimizin yönetim şekillerini geliştirip, yeniden oluşturarak, iş stratejilerini yapılandırmalarına ve iyileştirmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, küreselleşme tutkumuzla, en güncel teknolojileri kullanıyor; işletmeleri ve doğru bireyleri bir araya getiriyoruz.

YESA, çeşitlilik ve bağlılık da dahil olmak üzere önemli değerlerden güç alan, dünyanın önde gelen işe alım şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Ayrıca dünya çapındaki müşterilerimize İş Danışmanlığı, Eğitim ve Uzaktan Öğrenme (e-learning) hizmetlerini sağlıyoruz.

İşe alma ve yetenek geliştirme konusundaki profesyonel yaklaşımımız ile dünyanın neresinde olursa olsun işletmelerle, uygun uzmanlık ve deneyime sahip doğru ekipleri en hızlı şekilde buluşturuyoruz.

• İşe Alım
E-Ticaret, Global E-Ticaret, Uluslararası Ticaret, Satış ve Pazarlama
• İşletme Danışmanlığı Hizmetleri
Uluslararası Genişleme (e-ticarete odaklı), Yurtiçi E-Ticaret, Satış ve Pazarlama
• Eğitim ve Uzaktan Eğitim
Global E-Ticaret Eğitimi, E-Ticaret Eğitimi, Uluslararası Ticaret Eğitimi, Liderlik Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimi MisyonKurulduğumuz günden bu yana, işletmelerin ve bireylerin bağlantı kurabileceği uluslararası bir platform sağladık. Bilginin her zaman ve her yerde erişilebilir hale geldiği günümüzde, müşterilerimize en uygun seçenekleri ve değerleri sunmak istiyoruz. Misyonumuz, tüm müşterilerimiz için güvenilir İşe Alım ve İş Danışmanlığı ortağı olmaktır. Bunu başarmak için, mükemmel müşteri hizmetleri, rekabetçi fiyatlar ve kalifiye personel sağlamaya söz verdik. İhtiyaç duyulan alanlarda tatmin edici çözümler sağlamak için müşterilerimizle yakın istişare içinde çalışıyoruz. YESA'da şunları taahhüt ediyoruz:
• İnsan kaynakları alanında gelişmiş çözümler sunarak, fırsatları keşfetmek
• Küresel bir topluluk olarak birlikte büyürken çeşitliliğe ve bireyselliğe değer vermek
• Müşterilerimize değer katmak ve sonucunda içten bir "teşekkür ederiz" için çalışmakTemel değerlerYESAWORK’ü kurarken oluşturduğumuz ve güç aldığımız temel değerler: bilmek, güvenmek, hizmet etmek ve mükemmeliyetçilik
• Liderlik: YESA, sektöründe en deneyimli, en başarılı ve en anlayışlı şekilde liderlik yapabilecek bir ekipten oluşmaktadır.
• Sosyal sorumluluk: Katıldığımız yerel veya kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle dünyada aktif olarak pozitif bir fark yaratıyoruz.
• Çeşitlilik: Farklı yeteneklerden oluşan ekibimizin bütünselliğine, kapsayıcılığına ve sezgilerine inanıyoruz.Vizyon İşletmelerin uluslararası platformda büyümesini ve rekabet etmesini sağlayan en iyi ve en hızlı çözüm sağlayıcısı olmak.Yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile işverenlerin tercih etmekten memnun olacağı İşe Alım ortağı olmak. Ayrıca, adaylara uluslararası platformdaki iş arayışlarında, rehberlik hizmetlerimizle tercih edilir olmak. Buna ek olarak, her büyüklükteki işletme için sektörde lider bir İş Danışmanlığı ve Yönetim Danışmanlığı firması olmak.Vizyonumuzu daha etkili küresel iş birliği, kusursuz müşteri hizmetleri ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.Zorluklardan bağımsız olarak, müşterilerimize Büyüme ve Liderlik Etme konularında hizmetler sunarak pratik ve kalıcı sonuçlar sağlıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları