Felemenkçe Bilen Müşter Temsilcisi

Türkiye
  • 4.02.2023
  • 0 - 50
  • 2838 Görüntüleme
M Plus Türkiye Felemenkçe Bilen Müşter Temsilcisi İş İlanı

İş Tanımı

M Plus Türkiye Hakkında:

Türkiye’nin en büyük bağımsız dış kaynak sağlayıcılarından biri olan M Plus Türkiye, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Ocak 2020’de, Türkiye ve Avrupa’daki 15 lokasyonuyla, 58 ülkeden 260 markaya 12.500 çalışanı ile 32 dilde hizmet veren, BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group’un en büyük üyesi olarak yerini aldı. M+ Group’un M Plus Türkiye kadrosunda yaklaşık 8.000 kişi görev yapıyor.M PlusTürkiye, Ar-Ge merkezinde en son teknolojilerle geliştirdiği CRM ve Yapay Zeka tabanlı Robotik süreç otomasyonu uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümlerini, 7/24 kesintisiz teknik destek hizmeti ile birlikte sunuyor. Müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi, tahsilat yönetimi, sosyal medya ve backoffice yönetimi konularındaki başarılı projeleriyle M Plus Türkiye, yeni nesil müşteri yönetimi ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektöre yön vermeye devam ediyor.

Danışmanlığını yaptığımız firma bünyesinde görev alacak ANADİL SEVİYESİNDEFelemenkçe bilen Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.Projeler de homeoffice çalışma modeli bulunuyor. Bilgisayar ve diğer ekipmanlar firmamız tarafından sağlanacaktır.

Aranan Nitelikler

  • Felemenkçe'yi Anadil Seviyesinde Bilmen,
  • Bilgisayar kullanımın iyi olması,
  • Esnek çalışma düzenine uyman,
  • Home ofis çalışma koşullarını sağlaman

SOSYAL HAKLAR:Yüksek NET Maaş + Yüksek Performans Primi + Edenred Kartı, İşe Girişte Özel Sağlık Sigortası 


Harika bir müşteri deneyimi yaratmak için Mplus firmasına katılın...

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türkiye
Bugün
M Plus Türkiye
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
Türkiye
3.02.2023
ULUS ARAŞTIRMA
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Tekirdağ, Bartın, Malatya, Samsun, Kocaeli, Aydın, Bursa, Erzurum, Antalya, Isparta, Manisa, Ordu, Balıkesir, Denizli, Türkiye
Son 1 Ay
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

M Plus Türkiye

M Plus Türkiye Hakkında:

Türkiye’nin en büyük bağımsız dış kaynak sağlayıcılarından biri olan M Plus Türkiye, 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. Ocak 2020’de, Türkiye ve Avrupa’daki 15 lokasyonuyla, 58 ülkeden 260 markaya 12.500 çalışanı ile 32 dilde hizmet veren, BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu M+ Group’un en büyük üyesi olarak yerini aldı.

M+ Group’un M Plus Türkiye kadrosunda yaklaşık 8.000 kişi görev yapıyor. M PlusTürkiye, Ar-Ge merkezinde en son teknolojilerle geliştirdiği CRM ve Yapay Zeka tabanlı Robotik süreç otomasyonu uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümlerini, 7/24 kesintisiz teknik destek hizmeti ile birlikte sunuyor. Müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi, tahsilat yönetimi, sosyal medya ve backoffice yönetimi konularındaki başarılı projeleriyle M Plus Türkiye, yeni nesil müşteri yönetimi ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektöre yön vermeye devam ediyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları