Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Konya - Mağaza Müdür Yardımcısı
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Konya
Bugün
Ürün Uzmanı Ayakkabı
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
Konya-Engelli Satış Danışmanı
ENGELLİ FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Konya
Bugün
Kartal Cevizli Cadde-Satış Danışmanı
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İzmir Novada Menemen - Mağaza Müdür Yardımcısı
FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İzmir
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Franchise Mağaza Açılış Süreçleri Uzmanı

 • 17.02.2023
 • 0 - 50
 • 2628 Görüntüleme
 FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Franchise Mağaza Açılış Süreçleri Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Biz Kimiz?

Burası FLO! Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza “Benim Geleceğim Burada’’ dedirtecek olan gelişimin daima peşinden gideriz. Bu gelişim fırsatlarından yararlanarak FLO’yu aidiyet duygumuzu besleyecek bir yaşam alanına dönüştürürüz. Bu yaşam alanını da hayatlarımızın ayrılmaz bir parçası olan teknoloji imkanlarından ayrı düşünmeyiz.  

3 kıtada 20’den fazla ülkede faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; FLO, In Street, Nine West, Lumberjack ve Reebok mağaza zincirlerinin yanı sıra, mağazalarımızda satışını gerçekleştirdiğimiz, toptan ve online satışını yaptığımız Kinetix, Polaris, Butigo, Dockers by Gerli, U.S. Polo ASSN, İnci, Lotto gibi her biri kendi alanında lider ayakkabı markalarımız bulunmaktadır. 680’ın üstünde mağazamızla, 14.000’in üzerindeki çalışanımızla hizmet vermekteyiz.


FLO’da ''Yurt Dışı Franchise Mağaza Açılış Süreçleri Uzmanı(Mimar)'' hangi görevlerden sorumludur?


 • Yeni açılacak mağazalara ilişkin yatırım projeleri kapsamında lokasyon (cadde ve AVM), bölge analizi, müşteri potansiyeli açısından fizibilite çalışmalarına katkı sağlamak,
 • Fizibilite çalışmalarının sunumlarını yönetime sunmak üzere hazırlamak,
 • Yeni açılacak mağazaların; proje aşamasından mağaza açılışına kadarki tüm mimari & inşai faaliyet süreçlerinin takip ve koordinasyonunu yapmak,
 • Mağaza açılış süreçlerini organize ederek ilgili tüm ekipleri hizalamak,
 • Mevcut mağazaların, mimari & inşai standartlarda olmasını sağlatmak, gerekli revizyon/tadilat süreçlerini takip ve koordine etmek,
 • Şirketin Mimari başta olmak üzere tüm departmanları ile etkin iş birliğinde bulunmak.

Aranan Nitelikler

İş tanımının senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve; 

 • Üniversitelerin mimarlık/iç mimarlık veya inşaat mühendisliği bölümlerinden mezunsan,
 • 2 yıl tecrübeli ve tercihen perakende sektörüne ilgiliysen,Autocad ve MS Office (özellikle powerpoint ve excel) programlarına hakimsen,
 • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgin var ise,
 • Sunum, raporlama ve münazara yeteneklerin gelişmiş ise,
 • Analitik düşünce yapısına sahip ve güçlü iletişim yetkinliğin var ise,''Yurt dışı seyahat engeli bulunmuyor'' diyorsan, başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz.
FLO’da işe alım süreci nasıl ilerler?

Başvuruda bulunan tüm adaylarımızı dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeden eşit görüyoruz. İlgili pozisyondan beklenen yetenekleri ölçümlemek adına test ve envanter uyguluyor, yetkinlikleri doğru belirleyebilmek adına yapılandırılmış mülakatlarla süreçlerimizi yürütüyoruz. Her adayımızı sürecin her aşamasında mutlaka bilgilendiriyoruz.

Özet Bilgiler

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

FLO MAĞAZACILIK VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

1960 yılında kurulan FLO, bugün Türkiye ayakkabı pazarının öncü firmalarındandır. Türkiye’de ayakkabı sektörünün dönüşüm yolculuğuna yön verme ve bu sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket eden FLO, doğrudan 14 binin üzerinde, dolaylı olarak ise 30 bine yakın kişiye istihdam sağlamaktadır.

Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO; Türkiye ve CIS, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 3 kıtada 20’den fazla ülkede toplam 800'e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir.

Çok kanallı bir iş modeli ile faaliyetlerini sürdüren FLO, mağazacılığın yanı sıra e- ticaret kanalları ve toptan satış ağıyla da hem Türkiye hem yurt dışında milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.

FLO, çok kanallı yapısının beraberinde çok markalı yapısı ile de hizmet vermektedir. FLO, bünyesinde bulunan Türkiye’nin spor giyim ve sneaker zinciri IN STREET ile satış ağını her yıl güçlendirmektedir. Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo ve Dockers by Gerli gibi her biri kendi alanında lider konumda olan ayakkabı markalarının yanı sıra yaygın bölgesel lisans anlaşmaları ile Nine West, Lotto, Reebok, U.S. Polo ASSN gibi global markaları bünyesinde barındırmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları