Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Şirket Satış Şefi
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Online & Revenue Manager
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Concierge
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Teknik Servis Elemanı
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Restaurant Hostess
LEGACY OTTOMAN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Garson

  • 24.05.2021
  • 100 - 200
  • 2403 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul’un tarihi yarımadasında konumlanmış, tarihi ve eşsiz bir binada, tarihin ve modern yaşamın bir arada olduğu beş yıldızlı otel olan "Legacy Ottoman Hotel" ailesi olarak otelimizde görevlendirmek üzere "Garson" pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Tercihen Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu Mezunu,
Benzer Pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimi bulunan,
Yeterli derecede İngilizde bilen,
Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek,
Dış görünüşüne önem veren,
Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan,
Otel standartlarına uygun şekilde servis yapacak,
Ulaşım problemi olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kaya Hotels & Resorts
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İSTANBUL GOLDEN CITY HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
La quinta by Wyndham Güneşli
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
HOTEL GRAND AŞİYAN
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
The Wings Hotel
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
Arts Hotel Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Courtyard by Marriott Istanbul West
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Dün
Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LA QUINTA BY WYNDHAM
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

LEGACY OTTOMAN HOTEL

        Gerçek Tarihi Türk Mimarisinin Nefes Kesen Manzarayla Buluştuğu Nokta

    Eski zamanların mutlak sonsuzluğu, yaşanmış olanın geleceğe kalabildiği ölçüde anlam kazanır. Şehirlerin hafızası, sonsuzluğu yaratan parçalar arasındadır. Tarihe tanıklık eden ve tarihin kendisini meydana getiren yapılar, insana dair olan her şeyin gelip geçtiği yerlerde karşımıza çıkar; varlığını hatırlatır, yarınlara kalır. Osmanlı Vakıflar Bakanlığı İnşaat ve Restorasyon Bölümü Müdürü Mimar Kemalettin Bey tarafından tasarlanan Dördüncü Vakıf Han, bugünkü adıyla Legacy Ottoman Hotel de aynı köklü tarihin önemli parçaları arasında yer almakta, İstanbul şehrinin geçmişine ev sahipliği yapmaktadır. 

         Yaşadığı tanıklığın olanca ihtişamıyla varlığını sürdüren Legacy Ottoman Hotel, Osmanlı’nın son mimari eserleri arasında gösterilmektedir. 1911 yılında bölgedeki ofis binası ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanan yapı, 1920 – 1923 yılları arasında “Caserne Viktor” adıyla Fransız Müttefik Kuvvetleri tarafından kışla olarak kullanılmıştır. Şehrin en önemli tarihi eserlerine komşu olan Legacy Ottoman Hotel, bölgenin tek beş yıldızlı oteli olmasının yanında, tarihten gelen derin anlamını günümüz modern dünyasıyla iç içe bir ihtişamla sürdürmektedir.Tarihin içinden gelen bu görkemli yapının en önemli özelliklerinden biri de iki yanında yükselen kubbelerin Mescid-i Aksa’nın kubbesi ile aynı tasarıma sahip olmasıdır. 1919 yılında Mescid-i Aksa’nın onarım çalışmalarını yürütmesi amacıyla Kudüs’e çağırılan mimarımız Kemalattin Bey’in, söz konusu benzerliği bu gidiş gelişler sırasında ortaya koyduğu düşünülmektedir.

         Karşısında uzanan seyrine doyulmaz masmavi Boğaz, bir yanında başka bir noktadan tek başına görülmesi mümkün olmayan Ayasofya, Beyazıt Kulesi, Yeni Camii ve Orient Express’in doğu kapısı olan Sirkeci Garı, diğer yanında şehri seyreden Galata Kulesi ve İstanbul semalarından hiçbir zaman eksik olmayan martı vapur düdüklerine eşlik eden martı nidaları, Legacy Ottoman Hotel’in misafirlerini bekleyen sürprizlerden sadece bazılarıdır. Tarihi İstanbul’un zamana dayanan sihirli havasının ortasında, binlerce yıllık tarihe tanıklık ederken kendinizi adeta tüm bunları deneyimleyip romanına konu etmiş Agatha Christie’nin bir kahramanı gibi hissetmeniz işten bile değil…  
       
         Yaşamı güzelleştiren her ayrıntıyı şehrin merkezinde kucaklayan Legacy Ottoman Hotel, geçmişle gelecek arasında sürecek tüm yolculuğunuza muhteşem konukseverliği ile eşlik etmekten mutluluk duyacaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları