Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Gayrimenkul Danışmanı I REMAX Premium

Ankara, Ankara Çankaya
  • 17.08.2019
  • 0 - 50
  • 1810 Görüntüleme
REMAX Premium Gayrimenkul Danışmanı I REMAX Premium İş İlanı

İş Tanımı

"RE/MAX Premium'a Katılın…" Kazananlar arasında yerinizi alın…

Gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Premium kurumsal markasının çatısı altında, emlak pazarlama sektöründe minimum maliyetle kendi emlak işini kurmak isteyen, girişimci ruha sahip, iletişim becerileri yüksek, RE/MAX eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, kendi işini yönetebilecek, geliştirebilecek çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek, ekibimizi genişletmek amacıyla girişimciler aramaktayız.

Aranan Nitelikler

SIK SORULAN SORULAR

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş midir ?

Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, kendi girişiminiz, kendi işiniz, kendi emlak ofisinizdir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyet, kurumsal olmama ve diğer zorluklarını yaşamak yerine, RE/MAX Premium çatısı altında tüm bu zorlukları yaşamadan, tüm gerekli eğitimleri alabilme, kurumsal markanın gücünü ve network ağını kullanabilme imkanları ile müşterilerinize modern bir ofiste çok daha profesyonel hizmeti, çok küçük maliyetlerle verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile bir maaş geliriniz olmaz, performansınız ile doğru orantılı olarak her satış/kiralama işleminizden RE/MAX paylaşım oranları üzerinden maaşla karşılaştırılamayacak kadar yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanı olarak ne kadar kazanırım ?

Bu soruya rakamsal olarak bir cevap vermek mümkün değildir. RE/MAX Premium, gayrimenkul danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. Kazancınız tamamen sizin performansınızla, satış ve pazarlama becerilerinizle doğru orantılıdır.

RE/MAX müşterilerinden, satış işlemlerinde %4+KDV, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli+KDV hizmet bedeli alır. RE/MAX çalışma sisteminde sonuçlandırdığınız satış/kiralama işlemlerinden elde edilen hizmet bedellerinin yarısı gayrimenkul danışmanı olarak sizin olur. RE/MAX bünyesinde başarılı olan, yıllık 1 milyon TL’nin üzerinde kazanç elde eden gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır.

RE/MAX çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan, bu sektörde kendini sürekli geliştiren, iletişim kabiliyetleri yüksek gayrimenkul danışmanları bu sektörde başarılı olmakta ve maaşlar ile karşılaştırılamayacak yüksek kazançlar elde etmektedirler.       

Gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gereklimidir ?

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta RE/MAX Türkiye Power Start eğitimi ve RE/MAX Premium oryantasyon sürecinde verilir. Bu sektördeki gelişiminizde katkı sağlayacak uzmanlık eğitimleri de her zaman RE/MAX bünyesinde mevcuttur ve dilediklerinize her zaman katılabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanı olmak için araç kullanabilmem ve araç sahibi olmam gerekli midir?

Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya ve müşterilerinize hizmet vermeye başladığınızda, araç sahibi olmanız, size çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlar. Randevularınıza zamanında yetişebilmek, müşterilerinize yer gösterimlerinde hızlı çözümler üretebilmek müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Bu nedenle araç sahibi olmanız işinizi kolaylaştıracak önemli bir etkendir. Ekibimize katılacak gayrimenkul danışmanlarının araç kullanabilmesi, araç sahibi olması veya temin edebilmesi bu sebeplerden dolayı tercihimizdir.

RE/MAX Premium Gayrimenkul danışmanı olarak kendi emlak işimin sahibi olmanın maliyeti ne kadardır?

RE/MAX Türkiye 5 günlük Power Start Zorunlu Başlangıç Eğitimi – 1415 TL

RE/MAX Türkiye Yıllık Aidatı (İlk yıl için) - 580 TL

RE/MAX Premium Aylık Masa Ücreti (3. aydan sonra başlar) – 470 / Ay

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanı olmanın sabit maliyetleri bunlardır. Sabit olmayan, çalışacağınız portföy sayılarınız ile orantılı pazarlama maliyetleriniz de (Branda, ilan, ulaşım giderleri…gibi) olacaktır.  

Bu maliyetler sahip olacağınız RE/MAX marka avantajları ve kolaylıklarını, yüksek gelir potansiyelini de düşünerek, bireysel bir emlak ofisi açmanın maliyetleri ile karşılaştırılamayacak kadar düşük maliyetlerdir.   

RE/MAX Premium Gayrimenkul danışmanı olarak vergi mükellefi olmam gerekir mi?

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanları ile karşılıklı imzalanan, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi ile resmi olarak çalışır ve aramızdaki tüm hizmet bedeli paylaşımlarını resmi olarak faturalar ile yapılır. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarından, resmi olarak fatura kesebilmeleri için, 3 ay içerisinde bir şahış şirketi açarak vergi mükellefi olmalarını ister.

RE/MAX Premium Gayrimenkul Danışmanı olmak için nasıl başvururum ve süreç nasıl işler ?

İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Premium çatısı altında kendi işinizi kurmaya karar verdiğinizde ilanımıza başvurunuzu yapınız. Başvurunuzu doğru değerlendirebilmemiz için, başvuru esnasında online olarak size yöneltilecek soruları eksiksiz cevaplamaya özen gösteriniz.

Başvurunuz tarafımıza ulaştığında, çok kısa süre içerisinde incelenecek ve olumlu bulunan adaylar telefon ile aranarak görüşme için ofisimize davet edilecektir. Görüşme ve değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi imzalanarak, RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı kaydı ve başlangıç eğitimi kayıtları yapılarak ekibimize katılacak, kısa sürede eğitimlerini alarak bizimle çalışmaya başlayabileceklerdir.        


Hedefleri yüksek, rakiplerinden her zaman birkaç adım önde olmak isteyen gayrimenkul danışmanları, RE/MAX Premium’u seçiyor !   Siz de gayrimenkul pazarlama sektöründe kendi işinizi kurmak, başarılı bir gayrimenkul danışmanı olarak ekibimizde yer almak isterseniz başvurunuzu hemen yapın !

  

    *** GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ DEĞİL, GELİR PAYLAŞIMI ESASINA DAYALI GİRİŞİMCİLİK, KENDİ PERFORMANSINIZLA ORANTILI YÜKSEK GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ KENDİ EMLAK İŞİNİZDİR. BU NEDENLE SABİT MAAŞ BEKLENTİSİ OLAN ADAYLAR İÇİN UYGUN BİR MESLEK DEĞİLDİR. BU MESLEĞİN SİZE UYGUNLUĞUNU DEĞERLENDİRİRKEN VE BAŞVURUNUZU YAPARKEN BU HUSUSU ÖZELLİKLE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

REMAX YATIRIM
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
COLDWELL BANKER VİA GAYRİMENKUL
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
Coldwell Banker GOLDEN
Ankara
Son 1 Ay
AKTİF BAŞKENT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli, Sakarya
Son 1 Hafta
Şeker Aksesuar İpek Şekerciler
Ankara, Ankara - Çankaya
Dün
HSC ARITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

REMAX Premium

RE/MAX International kimdir? RE/MAX  International  100’den fazla ülke ve bölgede, 7.500 franchise ofisi ve 115.000 e yakın gayrimenkul danışmanı ile hizmet veren, sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider, 1973 yılında ABD’de kurulmuş ve bugün dünyada en çok gayrimenkul satışını gerçekleştiren firmadır.

RE/MAX Türkiye kimdir? RE/MAX Türkiye, ülkemizde 1997 yılında faliyetlerine başlamış olup bugün 264 ofis, 4300 den fazla profesyonel gayrimenkul danışmanları, yaygın, modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. RE/MAX Türkiye, ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe açık ara lider firma konumundadır.

RE/MAX Premium Kimdir? RE/MAX Premium, Ankara – Yıldız’da, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, merkezi konumlu, 370 m2 prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir. Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

RE/MAX Premium sektörde EN iyileri yetiştirmek, EN iyilerle çalışmak, EN memnun müşterilere sahip olmak hedefindedir  !

Siz de ekibimize katılmak, iş ortağımız olmak, kazananlar arasında yer almak isterseniz, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanlarımıza başvurunuzu yaparak aramıza katılmanızdan mutluluk duyarız  ! 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları