Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

  • 30.09.2019
  • 100 - 200
  • 2987 Görüntüleme

İş Tanımı

Keller Williams Hakkında

Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 900’ü aşkın bölge müdürlüğü ve 176.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip, en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.

Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı.

Aranan Nitelikler

KURUMSAL BİR YAPI ALTINDA;
KELLER WILLIAMS KARMA GAYRİMENKUL OLARAK , SİZE BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜMÜZ  İLE   KONFORLU BİR OFİSTE ÇALIŞMA FIRSATI SUNUYORUZ.

Gayrimenkul alanında kariyer yapmak ve kazancınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız, Sabit maaş beklentisi olmadan yüksek gelir elde etme hedefiniz varsa, Hırslı, heyecanlı ve hedefleri başarabilme gücüne sahipseniz, Pozitif düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız, Kendinize daha önce fırsat tanınmadığını düşünüyorsanız, Alanında uzman kişilerce verilecek eğitimler ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız,

KELLER WILLIAMS Karma  'da yerinizi alın.

* TÜRKİYE VE DÜNYA'NIN EN YÜKSEK Kazanç modeli ile yüksek gelir,
*Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak,
*Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak,
*Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, Güncel olmak.
*Mesai Değil, Sorumluluk Bilinciyle Çalışma yürütecek,
*Maaşlı Bir Sistemle Değil; Yüksek Ciro Paylaşım Prensibi ile Çalışan,

Kendi Performansıyla Orantılı Bir Gelir Hedefleyecek, GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI  ve ADAYLARI arıyoruz.

 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
20.08.2019
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

KELLER WILLIAMS KARMA SARIYER BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ