Gazaltı Kaynakçısı

Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Dilovası
  • 17.02.2023
  • 0 - 50
  • 1420 Görüntüleme
İDEAL MODEL DÖKÜM SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş. Gazaltı Kaynakçısı İş İlanı

İş Tanımı

1981'den bu yana Demir-Çelik sektörüne hizmet veren makine üretimi yapan, Dilovası İMES'teki fabrikamıza aşağıdaki nitelikleri taşıyan GAZALTI KAYNAKÇISI alınacaktır.

Aranan Nitelikler

- Makine imalatı ve montajı konusunda tecrübeli, teknik resim okuyabilen
- Gazaltı kaynağı konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, sertifikası olan
- Tercihen 30-40 yaş arası- Askerliğini tamamlamış
- Uzun vadeli çalışma hedefli
- Gebze, Darıca, Çayırova, Pendik vb. bölgelerde ikamet eden, E5 üzerine çıkabilecek

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MİMAR MAKİNE TASARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
20.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

İDEAL MODEL DÖKÜM SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş.

Modelci olarak meslek hayatına atılan başarılı çalışmaları ve yetenekleriyle öne çıkan, şirket kurucumuz Şuayip Dayıoğlu’nun ilk defa bir köşe yazısında belirttiği ‘’Modelci bir endüstri sanatçısıdır’’ sözü ile modelciliğin önemini özellikle vurgulamıştır. Dünya döküm sektöründe birçok başarılı marka kurucularının da, temelinde modelci olması bu sözü doğrulamaktadır.

İDEAL MODEL, 1981 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Döküm fabrikalarına yapılan modellerle kısa sürede önemli başarılar elde edilmiştir. Müşterilerimizden gelen taleplerle model üretiminin yanı sıra dökümhane makinesi yedek parçaları, dökümhane makineleri ve dökümhane tesisleri gibi birçok konuda çalışarak üretim alanımızı genişlettik.Türkiye’de ilk defa motor blok modelleri, askeri projeler, otomotiv sektöründe birçok parçanın yerlileştirilmesinde önemli görevler üstlenerek başarılı çalışmalar yaptık. Sanayi alanında birçok ilke imza attık.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları