Gaziantep Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Gaziantep
  • 7.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1318 Görüntüleme
enuygunbakıcı Gaziantep  Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Gaziantep - Şahinbey ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Gaziantep şahinbey de bulunan evimizde saat 10 ile 6 arası çalışacak, 2,5 yaşındaki ikiz çocuğuklarımızın bakımı ve ev işlerinde bana yardımcı olacak sigara içmeyen çocuk bakıcısı arıyoruz. 6 yaşında 1 çocuğumuz daha var. Haftada 2 gün izinli olacak. Maaş 6000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Gaziantep - Şahinbey
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Gaziantep
4.01.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Gaziantep
Dün
GLOBAL KIBRIS EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Gaziantep, Gaziantep - Şehit Kamil
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları