Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Maliyet Muhasebesi Uzmanı - Cost Control
HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ
Antalya - Döşemealtı
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Genel Müdür Asistanı

 • 03.06.2022
 • 50 - 100
 • 4787 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye' de akaryakıt sektörünün öncü isimlerinden Hilmi Beken genç ve dinamik kadrosuna Genel Müdür Asistanı pozisyonunda görev alabilecek takım arkadaşı arıyor.
 • Yöneticisinin iş ve özel tüm ajandasının takip edilmesi, gerekli organizasyon ve koordinasyonların yapılması,
 • Yöneticisinin yurtiçi ve yurtdışından ziyarete gelen tüm misafirlerinin karşılanması, ağırlanması,
 • Yöneticisinin ihtiyaç duyduğu iş süreçlerindeki yazışma, arşivleme ve dökümantasyonda kendisine gereken sekreterya desteğinin verilmesi,
 • Yöneticisinin iş gezileri için gerekli hazırlıklarının yapılması,
 • Cevap veya çözüm bekleyen konuların ilgilileri ile birlikte takip edilmesi,
 • Gerekli belgelerin arşivlenmesi ve dokümante edilmesi,
 • Gerekli durumlarda rapor ve sunum hazırlanması,

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin en az Ön Lisans bölümlerinden mezun olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak en az 5 yıl deneyimli,
 • Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
 • Aktif olarak araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan,
 • Antalya’ da ikamet eden veya edebilecek olan,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
 • Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
 • Planlama, analiz etme ve raporlama konularında deneyimli,
 • Güler yüzlü, yüksek enerjili ve dış görünümüne önem gösteren,
 • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek

Özet Bilgiler

HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

CUBO BOYA
Antalya - Döşemealtı
Dün
Ops Company Entertainment Group
Antalya
Dün
Antlink Turizm Ticaret A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Dün
BIOLCHIM TARIM SANAYI TICARET A.S.
Antalya
Son 1 Ay
SDC PSİKOLOJİK VE KURUMSAL DANIŞMANLIK EĞİTİM SAĞLIK ORGANİZASYON TURİZM A.Ş
Antalya - Muratpaşa
20.06.2022
Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Antalya
Dün
Antalya - Konyaaltı
Dün
Antalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş.
Antalya
Son 1 Ay
DR ADEM ÖZKAN MUAYENEHANESİ
Antalya - Konyaaltı
Son 1 Ay
Antalya Yaşam Hastaneleri Özel sağlık Hizmetleri A.Ş.
Antalya
14.07.2022
BENZER TÜM İLANLAR

HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ

Mehmet Hilmi Beken 1944 yılında Antalya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra çeşitli meslek dallarında faaliyet gösterdi. 1959 yılında Kırkgöz Mevkii'nde Eniştesinin istasyonunda pompacı olarak işe başlamasıyla akaryakıt sektörüne girdi. 60'lı ve 70'li yıllarda eniştesinin çeşitli istasylarında idarecilik ve yöneticilik yaptı. İlk tesisini 1976 yılında eski antalya Burdur yolu üzerindeki Yeniköy mevkiinde bulunan Shell istasyonunun devralarak açtı. Yörenin ihtiyaçlarını gözlemleyerek akaryakıt istasyonu içerisinde mini market açarak Türkiye'de bir ilke imza atan Hilmi Beken tesis içerisinde banyolar, araç yıkama alanları, dinlenme alanları, çamaşır yıkama üniteleri oluşturarak özellikle uzun yolculuk yapan müşterilere ek hizmetler sunmaya başladı. 1989 yılına kadar faaliyet gösteren tesiste Mıntıka birincilikleri gibi birçok başarıya imza attı. 1985 yılında açılan yeni çevreyolu üzerinde 10 bin metrekarelik alanda şu an Döşemealtı Merkez Şubesi olan tesisin temellerini 1987 yılında attı. 1989 yılının başında faaliyete geçen tesis dünya çapında birçok yeniliğin sunulduğu bir istasyon olduğunu 1990 yılında UNESCO tarafından Temizlik ve Hijyen konusundaki üstün başarılarından dolayı DÜNYA'DA İLK KEZ BİR AKARYAKIT İSTASYONUNA verilen UNESCO ÇEVRE SAĞLIĞI ÖDÜLÜ'nü alarak ispatladı. Özellikle klimalı süper lüks tuvaletleri ile Türkiye çapında bir üne kavuşan tesiste Banyolar, Dinlenme Alanları, Tır ve Kamyon parkı ve sadece istasyon marketi olmaktan öte mini bir alışveriş merkezi oluşturan Hilmi Beken, 90'lı yılların başında açılan serbest ithalat döneminde yurtdışından gelen pek çok ürünü marketinde sergilemeye başlayarak oyuncak, hediyelik eşya, mutfak gereçleri, oto aksesuarları, kırtasiye, takı , bijuteri, saat, gözlük, cüzdan, çakmak, kişisel bakım,alkol ve gıda gibi birçok ürün yelpazesini müşterilerine sunmaya başladı.
Döşemealtı tesisi yıllar geçtikçe yörenin gelişimlerine ayak uydurarak birçok yeni hizmeti müşterilerine sunmaya başladı. HB restaurant adı altında Pide/Kebap/İtalyan mutfağına sahip restaurant, tüm ev ihtiyaçlarınız da dahil olmak üzere birçok ürün ağını bünyesinde bulunduran Market ve Fırın, Berber salonu, ticari ve binek araç yıkama yağlama üniteleri, bay ve bayan mescidi, lojistik firmaları için ofis alanları, güvenlikli ticari ve binek araç otoparkları gibi hizmetler günümüzde tüm müşterilerimizin hizmetindedir.Hilmi Beken, 1997 yılında yeni kurulan Akdeniz Küçük Sanayi Kooperatifinin içerisinde 2. Şubesini açtı. Total şirketinin Antalya'daki ilk bayisi olarak sanayi sitesi ve çevresindeki müşterilerine market, oto yıkama, ve akaryakıt hizmetleri sunmaya başladı.Hilmi beken 1998 yılında Afyon Mevkii'nde Antalya-İzmir-Afyon yol ayrımında bulunan 3. Şubesini açarak özellikle uzun yol müşterilerine market restaurant ve akaryakıt hizmetleri sunmaya başladı.2008 yılında Antalya – İzmir karayolu üzerinde Yazır/Korkuteli mevkiinde 4. Şubesini açan Hilmi Beken, tesisi komple revizyona alarak Market, Restaurant ve Akaryakıt alanlarında hizmet vermeye başladı.
2013 yılında yatırımlarını Şehir merkezine yönlendiren Hilmi Beken, Eski Sanayi bölgesinde Lukoil istasyonunu devralıp, kendi standardlarında revizyon yaparak, market, unlu mamüller, cafe, akaryakıt ve detay yıkama alanlarında hizmet sunmaya başladı.2014 yılında 2 tesisi birden bünyesine katan Hilmi Beken, önce Temmuz 2014'te Antalya – Kemer karayolu üzerinde bulunan Petrol Ofisi istasyonunu açtı. Kemer tesisinde yapılan revizyonlar ile tesisin özellikle turizm sektöründeki eksikleri tamamlanarak istasyonda Market, Unlu mamüller, detaylı araç yıkama ve Akaryakıt alanlarında hizmet verilmeye başlandı.Son olarak Kasım 2014'te Antalya Ticaret ve Sanayi Odası yanında bulunan Gazi Bulvarı üzerindeki Shell istasyonunu faaliyete geçirdi. Atso Shell istasyonunu tamamen yıkıp yeniden yapan Hilmi Beken, özellikle iç tasarım olarak çok farklı bir ambiyansa sahip olan tesiste restaurant, market, unlu mamüller, araç yıkama ve akaryakıt hizmetlerini sunmaya başladı.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları