Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Fabrika İşçisi
KUTMAN ŞARAPLARI
Tekirdağ - Şarköy
Dün
Aşçı ( İtalyan Mutfağı )
KUTMAN ŞARAPLARI
Tekirdağ - Şarköy
Dün
Satış ve Tanıtım Sorumlusu
KUTMAN ŞARAPLARI
Tekirdağ - Şarköy
Dün
Saha Satış Temsilcisi
KUTMAN ŞARAPLARI
Antalya
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Gıda Teknikeri

 • 04.04.2021
 • 100 - 200
 • 8674 Görüntüleme
KUTMAN ŞARAPLARI Gıda Teknikeri İş İlanı

İş Tanımı

Kutman Şarapları, 700 dönüm bağ alanı, 8 dönüm üretim tesisi ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde bulunan merkez ofis ve depoları ile sektörün önde gelen şarap üretim firmalarındandır.  

Tekirdağ Mürefte'de bulunan üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere GIDA TEKNİKERİ aramaktayız.

 

Aranan Nitelikler

 • Laboratuvar kuralları ile laboratuvar ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip,
 • Tercihen sektörde en az 5 yıl deneyimli,
 • Kalite yönetim sistemi konusunda bilgi sahibi,
 • Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek,
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
 • Düzenli olarak analizleri raporlayacak,
 • Excel ve Ofis programlarına hakim,
 • Şarköy veya Mürefte çevresinde ikamet edebilen veya taşınmaya müsait olan,

Gıda Teknikeri aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ASMAR HOLDİNG A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

KUTMAN ŞARAPLARI

-Kutman Şarapları 1896 yılında Ali Paşazade Ahmet Efendi'nin girişimiyle başlayan, dört kuşaktır ailede devam eden bir serüvenidir. Bu serüven hala başladığı ilk kasabada; üçüncü kuşak A. Adnan Kutman ve dördüncü kuşak F. Tunç Kutman'ın özverili çalışmalarıyla Mürefte’de devam etmektedir. Hem yaklaşık 300 dönümlük kendi bağlarından, hem de ülkemizin coğrafi ve iklimsel çeşitliliğini avantaja çevirerek, farklı illerden toplanan üzümleri özenle işleyen Kutman Şarapları, her yeni kuşakla bilgi birikimine yenilerini eklerken, ailenin tutkusunu da sürdürmeye devam etmiştir.

-Şarap üretiminde çok önemli iki faktör vardır. Birincisi bilgi ve deneyim, ikincisi de kaliteli ve vasıflı şaraplık üzümün sağlanmasıdır. Bağcılığın öneminin bilincinde olan Kutman Şarapçılık, sadece tek başına aile fertleriyle değil aynı zamanda artık bir aile olduğu çalışanları ile bağdan gelen kaliteyi, gelişen teknoloji ve yöntemlerle aynı kalitede bir şaraba dönüştürmek için hep birlikte uğraş vermektedir.

-Temel kural şudur; her üzümden şarap olur ama her üzümden kaliteli şarap olmaz. Bu yüzden Kutman Şarapları dünyanın sayılı ve en tutulan şaraplık üzümleri olan Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah ile Chardonnay ve Sauvignon Blanc gibi üzüm türlerini yetiştirmekte ve bu alanlarda elde ettiği üzümleri, şaraplarında kısmen monosepaj (tek üzüm cinsinden üretilen şarap), kısmen de kupaj (harman) olarak başarı ile kullanmakta ve tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

-Tabii ki, ülkemizde Anadolu’nun çeşitli yörelerinde yetişmekte olan değişik yerli üzüm türleri de şaraplarımızın harmanı içerisinde yerlerini almaktadırlar. Kırmızı şaraplık olarak, Trakya bölgesinin Şenso ve Karasakız türleri, Denizli’nin Çalkarası, Manisa’nın Allicante, Ankara’nın Kalecik Karası, Elazığ ve Diyarbakır yörelerinin Öküzgözü ve Boğazkere üzümleri, beyaz şaraplık olarak da Nevşehir Bölgesi’nin Emir, Manisa’nın Sultaniye, Trakya’nın artık yerli sayılan türü Semillon üzümleri şaraplarımızın harmanında vazgeçilmez unsurlardır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları