Görsel Sanatlar Öğretmeni

 • 24.02.2023
 • 100 - 200
 • 2467 Görüntüleme

İş Tanımı

Bizim bir gayemiz var!

Gelecekte söz sahibi isimler yetiştirmenin, mesleğinin bütün enstrümanlarına vâkıf öğretmenlerin eliyle gerçekleşeceğinin farkındayız. Öğrencilerin hayatlarına dokunan ve onlara rehberlik edecek öğretmenlerle bir arada olmak için gayret gösteriyoruz. Öğretmenliği sadece bir meslek olarak görmeyen, hayata anlam katacak bireyler yetiştirmenin sorumluluğunu hisseden ve onların anlam ve duygu dünyalarına pencereler açabilen insanlarla çalışıyoruz. Doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik, adaletli olma, hoşgörülü ve yeniliklere açık olma gibi değerlere sahip öğretmenlerimiz ile insan odaklı eğitim ve öğretim anlayışımızı yaşatmak için çabalıyoruz.NUN Ailesinin bir parçası olmak isteyen, “iyi ki öğrenmenim” diyen, aşağıdaki niteliklere sahip öğretmenleri NUN Okulları Beykoz Kampüsümüze bekliyoruz.

NUN Öğretmeni NitelikleriÜniversitelerin ilgili lisans programlarından mezunEn az 5 yıl sınıf deneyimi olanTercihen IB PYP-MYP -DP tecrübesi bulunanİngilizce iletişim kurabilenİnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınKendini geliştirmeyi düstur edinerek öğrenme yolculuğunu hayat boyu tutkuyla sürdürenEğitim teknolojilerini takip eden ve iyi kullanabilenÇözüm odaklı ve geliştirici fikirlerle ekibine katkı sağlayanÇevreye, doğaya ve hayvanlara duyarlı olanÖğretimle ilgili düşünen, doğru kayıtlar tutan, okula ve yönetime katkıda bulunanSaygıya ve sevgiye dayalı bir sınıf ortamı ve öğrenme kültürü oluşturabilenÖğrencilerde düşünmeyi ve ilgiyi uyandırabilen, öğrencileri cesaretlendirebilenBireysel, kültürel ve düşünsel farklılıkları dikkate alan ve çeşitliliklere saygılıYaşadığı topluma karşı sorumlulukları olduğunun bilincinde olan öğretmenlerin başvurularını bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

NUN Öğretmeni Nitelikleri

 • Üniversitelerin ilgili lisans programlarından mezun
 • En az 5 yıl sınıf deneyimi olan
 • Tercihen IB PYP-MYP -DP tecrübesi bulunan
 • İngilizce iletişim kurabilen
 • İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınKendini geliştirmeyi düstur edinerek öğrenme yolculuğunu hayat boyu tutkuyla sürdüren
 • Eğitim teknolojilerini takip eden ve iyi kullanabilen
 • Çözüm odaklı ve geliştirici fikirlerle ekibine katkı sağlayan
 • Çevreye, doğaya ve hayvanlara duyarlı olan
 • Öğretimle ilgili düşünen, doğru kayıtlar tutan, okula ve yönetime katkıda bulunan
 • Saygıya ve sevgiye dayalı bir sınıf ortamı ve öğrenme kültürü oluşturabilen
 • Öğrencilerde düşünmeyi ve ilgiyi uyandırabilen, öğrencileri cesaretlendirebilen
 • Bireysel, kültürel ve düşünsel farklılıkları dikkate alan ve çeşitliliklere saygılıYaşadığı topluma karşı sorumlulukları olduğunun bilincinde olan öğretmenlerin başvurularını bekliyoruz.

*Uluslararası çocuk koruma standartlarına uygun olarak NUN Okulları, çocukların korunmasına büyük önem verir. Okulda görevlendirilecek kişilerin seçilme sürecinde, titizlikle üzerinde durulan bir çocuk koruma ögesi ve ayrıntılı öz geçmiş araştırması yer alır.

*Sıfır ayrımcılık ile iş yerinde fırsat eşitliği sağlayarak ırk, renk, milliyet, din, cinsiyet, engellilik durumu, vatandaşlık veya medeni durum gözetmeksizin herkesi kucaklarız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

NUN OKULLARI

NUN Okulları olarak öğrencilerimizin akademik başarılarını olduğu kadar “iyi insan” olmalarını da önemsiyoruz. Bu perspektiften hareketle öğrencilerimizin “iyi insanlar” olarak yetişmeleri için belirlediğimiz “NUN Hassasiyetleri”ni eğitimin her aşamasında uygulamaya özen gösteriyoruz.

Hassasiyetlerimiz;

Daha iyi, huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan;

Bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden,

Değer merkezli,Entelektüel ve estetik bakış açısına sahip,

Kültürlerarası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen dinamik nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları