Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Grafik Tasarım Ve Sosyal Medya

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
  • 26.07.2021
  • 50 - 100
  • 1464 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya hesapları  ,email şablonları ,  broşür afiş davetiye ve benzeri işlerimiz için grafik tasarım yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Grafik Tasarım Programlarını Kullanabilen.
Ofis çalışmasına yatkın.
Pratik ve Hızlı 
Farklı projeler için bakış açısı olan.
Tercihen Seo , Google Adds ve Dijital Pazarlama konularına hakim.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Alpaya Kozmetik
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Son 1 Hafta
CTRL ELEKTRONİK ve BİLİŞİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
MY TRONİCS İÇ VE DIŞ TİC.
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
Spaces group
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ADONİS İSTANBUL TURİZM VE HAVACILIK DIŞ.TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
GENESE TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
10.08.2021
DEMİRÖREN MEDYA
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ECR GROUP LTD.ŞTİ

Birleşik Fuar Yapım A.Ş.
Kısa Tanıtımı
Bir Fuar Şirketinden Daha Fazlası

Şirketimiz 25 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli sektörlerde Uluslararası İhtisas Fuarları düzenleyen, dünya sıralamasında ilk sıralarda yayınları bulunan, Fuarcılık Şirketi olarak münhasıran kurulmuş 6 fuar şirketinin iştiraki olarak faaliyete başlamış olup Türkiye’de Fuarcılık sektörünün henüz sahip olduğu potansiyeli kullanarak hak ettiği noktaya gelmemiş olmasıyla ülkemiz fuar organizasyon mantığını güç birliği, deneyim ve fayda ekseninde ele alıp dünya standartlarına taşıyacaktır. Fuarcılıkta monopolleşmenin tüm sektörler için yarattığı olumsuz sonuçları ortadan kaldıracak yapı ve birliktelikle yola çıkan Birleşik Fuar Yapım A.Ş. bu anlamda Türkiye’de ve Dünya’da ilk örnektir. Güçlü sermaye yapısı, etkin kadroları ve tecrübesiyle Birleşik Fuar Yapım A.Ş. Türkiye’de fuarcılığın vizyonunu değiştirerek, fuar katılımcılarıyla ve sunduğu hizmet kalitesiyle büyüyerek butik fuarcılık mantığıyla sektörlerin hak ettiği büyük ve etkili organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır.  

BİFAŞ BİRLEŞİK FUAR YAPIM A.Ş.
28 Sektörde 70'in üzerinde fuar organizasyonunun satış , pazarlama , yönetim ve organizasyonunda yer alan konusunda uzman ve deneyimli ekipleriyle 16.000 den fazla müşteri deneyimine sahiptir.

Şirketimiz başlıca Gıda , Ambalaj , Ev Dışı Tüketim , Otomotiv , Beyaz Eşya , Makine Sanayi ,Mağaza ve Market Donanımları , Ayakkabı ve Saraciye , Ayakkabı Yan Sanayi , Otel Ekipmanları , Züccaciye , Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ,Ev Tekstili , Hazır Giyim , Endüstriyel Yan Sanayi ,Private Label , Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi , İnşaat , Yapı Malzemeleri , Güvenlik , Temizlik, İş Güvenliği , Enerji , Atık Teknolojileri ,Evcil Hayvanlar , Tarım Sanayi , Eğitim , Otomasyon , Ulaşım olmak üzere 28 den fazla sektöre hakim konumdadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları