Grafiker

  • 10.04.2021
  • 0 - 50
  • 746 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul Eminönü'nde bulunan Joyecar firmamızda istihdam edilmek üzere, E-ticaret İthalat ve İhracat Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın sosyal medya ve web sitesi grafik tasarımlarını yapabilecek, sosyal medya hesaplarımıza içerik üretebilecek, iş takibinde başarılı tercihen iş arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Grafik tasarım programlarına (Photoshop, İllustrator, İndesign vb.) hakim ve tasarım yeteneğine sahip, Wordpress konusunda bilgili ve web sitesini görsel açıdan güçlendirebilecek, Web banner, Sosyal medya iletişim araçlarında görsel çalışmaları sunabilecek, Bilgisayar, ofis programlarını ve interneti etkin kullanabilen, Sosyal medya yönetme becerisine sahip ve sosyal medya için içerik üretebilecek, Baskı teknikleri konusunda bilgi sahibi, Renk yönetimini iyi bilen, Güncel teknolojileri ve teknikleri takip edebilecek ve araştırma yapabilecek seviyede İngilizce bilen, Planlı, titiz ve iş takibinde başarılı, Analitik düşünebilen, yaratıcı, araştırmacı, iş takipçisi ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, sosyal becerisi yüksek ve sorumluluk sahibi, Müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve doğru çözüm üretebilecek, Yeni fikirler üretme konusunda kendine güvenen kreatif yönü güçlü, İş takibi ve geri bildirimi konusunda hassas, diksiyonu düzgün, tercihen takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
15.04.2021
MY TRONİCS İÇ VE DIŞ TİC.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
14.04.2021
PİANO KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
19.03.2021
PİANO KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
19.03.2021
Bemar Kariyer Okulu
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
Mikromaks Mühendislik Danışmanlık Ve Yazılım Sistemleri San.Tic. Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Lami Transfer Tekstil San.Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Son 1 Hafta
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MY TRONİCS İÇ VE DIŞ TİC.

  •   Türkiye’nin önde gelen araç aksesuar üreticisi Joyecar olarak, üst düzey kalitede ürettiğimiz; kullanıcı ve çevre dostu ürünleri müşterilerimizle buluşturmak için 2011 yılında İstanbul’da kurulduk. Günümüzde; üretimini yaptığımız üst segment led far sistemleri ve araç içi kameraları ile Türkiye’nin en kaliteli ve müşteri odaklı çalışan firmalarından biriyiz.    
  • Ülkemizde, araç aksesuarları taleplerini en iyi şekilde karşılamak için sektörün ihtiyaçlarını, teknoloji ve tecrübe ile harmanlayarak hem kalite hem fiyat/performans alanında sektöre liderlik ediyoruz.    
  • Ürün performansı ve kalitesine odaklanarak çıktığımız Ar-Ge yolculuklarımızda; gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve müşterilerimize optimum çözümler sunabilmek için hızlı, inovatif ve güvenilir bir politika sürdürüyoruz.   
  • Tüm ürünlerimizi; üretim aşamasında titizlikle takip ediyor, en kaliteli donanım parçalarını optimal yazılım çözümleriyle birleştirerek son kullanıcıyla buluşturuyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız mikro ve makro seviyedeki tüm donanımları, maksimum sürüş güvenliğini ve kullanıcı konforunu baz alarak seçiyoruz.   
  • 2011 yılında temelleri atılan ve günümüzde alanında lider platformlardan olan Joyecar olarak çıktığımız bu yolda, sektöre yenilikçi ve müşteri odaklı bir bakış açısı kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz. Led far sistemleri ve araç içi kameraları ile başlangıç yaptığımız uzun yolculuğumuza, araç aksesuarları kategorisinde bir okyanus olma hedefiyle hız kesmeden devam ediyor, bize güvenen ve destek olan tüm müşterilerimize saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.  
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları