Güvenlik Görevlisi

  • 22.02.2023
  • 100 - 200
  • 6941 Görüntüleme

İş Tanımı

KIZILAY SAKARYA CAD. YENİ AÇILACAK OLAN KURS MERKEZİMİZE GÜVENLİK ELEMANI ALINACAKTIR.

Aranan Nitelikler

1.) ERKEK ADAYLAR

2.) ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK

3.) ESNEK ÇALIŞMA VE MESAİ ENGELİ BULUNMAMAK
 
4.) DİKSİYON SORUNU BULUNMAMAK

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BESTEPE KOLEJİ
Ankara
Bugün
Data Tekno Eğitim Kurumları Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Hafta
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
31.01.2023
YÜZYÜZE EĞITIM A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
ÖZEL YOLCULUK OKULLARI
Ankara - Etimesgut
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
SEVEN GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur.

Eğitim
, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır.
Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.
Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur.Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir.

Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz.Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur.

Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları