Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Güvenlik Görevlisi
UNITED GROUP
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
08.02.2021
Firmanın Tüm İlanları

Güvenlik Görevlisi

  • 18.02.2021
  • 100 - 200
  • 3624 Görüntüleme

İş Tanımı

UNITED GROUP bünyesinde ;

MUALLİMKÖY bölgesinde bulunan BİLİŞİM VADİSİ projemizde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi takım arkadaşları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Silahlı Güvenlik Kimlik sahibi
  • Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren
  • Güvenlik Hizmetleri konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • Tercihen Gebze'ye ulaşım sorunu olmayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇETİN GROUP
Kocaeli - Gebze
Bugün
Kocaeli
Son 1 Hafta
KLJ KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

UNITED GROUP

-Yatırım ve ticaret yolculuğuna 1974 yılında otomotiv sektöründe başlayan United Group, bugün faaliyetlerini; Entegre Tesis Yönetim hizmetleri, Güvenlik, Profesyonel Temizlik, İnşaat, Otomotiv ve Teknoloji sektörlerinde sürdürmektedir.

-2014 yılında yaşadığı değişim ve dönüşümle birlikte, farklı sektörlere yatırım yaparak her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşan United Group, müşteri merkezli hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir stratejiyle ilerlemektedir.United Group, 350 idari kadro ve 8000'i aşkın saha çalışanıyla Türkiye’nin 68 ilinde, İstanbul Genel Merkezi ve Ankara Bölge Ofisiyle müşterilerine, hizmet verdiği her alanda entegre çözümleri yüksek kaliteyle sunmakta olan bir kuruluştur.

-United Group, milli ve kültürel değerlerden ödün vermeden, küreselleşen dünyanın iş ve rekabet koşullarına uygun şekilde tüm toplumun faydalanacağı hizmetler sunarak Türkiye Ekonomisi’ne katkı sağlamayı hedeflemektedir.

-Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiren United Group, standart belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeyi sürdürmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları